Cine s-a abonat la copertile revistelor?

60140605

Angelina Jolie a batut-o pe Jennifer Aniston, vedeta care "a vandut" anul trecut cele mai multe reviste.

Clasamentul primelor zece cele mai vandute chipuri a fost realizat dupa ce s-au analizat incasarile mai multor publicatii importante de gen, precum People, Star, US Weekly, In Touch Weekly, Life & Style si OK!

Daca anul trecut Jennifer a adus cei mai multi bani, rivala in dragoste Angelina i-a luat fata in 2008.

In top apar si copii celebri, Shiloh, fiica Angelinei si a lui Brad Pitt, dar si Suri, fetita lui Tom Cruise si Katie Holmes. Surprinzator, printre celebritatile care vand se afla si sora lui Britney Spears, dar si actorul Heath Ledger, cel care a murit in urma unei supradoze accidentale.

Iata clasamentul:

1. Angelina Jolie
2. Jennifer Aniston
3. Heath Ledger
4. Jamie Lynn Spears
5. Nicole Richie
6. Jessica Simpson
7. Suri Cruise
8. Shiloh Jolie-Pitt
9. Heidi Montag
10. Owen Wilson

Articol recomandat de sport.ro
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Citește și...
Vezi cat de sexy e Mel B in lenjerie intima

Mel B s-a intors! Pe toate partile! Totul pentru o cauza nobila: o noua campanie publicitara pentru marca de lenjerie intima, Ultimo, a carui imagine este din aprilie.

Doamnelor, nu va machiati ca ele!

Oricati bani ar avea, oricata experinta pe platourile de filmare sau pe scenele din intreaga lume, si vedetele o dau in bara cu machiajul!

Paul van Dyk a incins Arenele Romane

Paul van Dyk a aprins, azi-noapte, Arenele Romane din Bucuresti! Dj-ul german a revenit in Romania, in cadrul turneului mondial Vonyc Sessions.

Recomandări
Două drone UAV, distruse de Armata Română în zona Neptun Deep. Au fost găsite în derivă în Marea Neagră

Două drone UAV, tip Gerbera, au fost distruse în această după-amiază de scafandrii EOD ai Armatei Române, în zona economică exclusivă, la ~90NM distanță travers de Constanța, în zona Neptun Deep, a anunțat Radu Miruță, ministrul interimar al Apărării.

România se pregătește să închidă și Reactorul 2 de la Cernavodă. De unde luăm energie și cum e afectată populația

Criza din energie ia amploare. Estimările actuale ale debitelor Dunării arată că joi dimineață ar putea fi oprit și cel de-al doilea grup de la Cernavodă. Pregătirile au început deja, pentru ca deconectarea să fie una controlată. 

Pîslaru: Zilele următoare sunt decisive pentru Legea salarizării. „Am primit mandat să închid discuțiile cu sindicatele”

Ministrul interimar al Muncii, Dragoş Pîslaru, afirmă că, în urma discuţiilor care au avut loc, marţi seară, la Palatul Cotroceni, pe tema proiectului legii salarizării unitare nu s-a ajuns la un acord.