Adrian Mutu si inca o iubita! Vanessa a fost cu 5 jucatori de la Chelsea

60167047

Starurile lui Chelsea nu au impartit doar vestiarul pe Stamford Bridge, ci si pe supermodelul Vanessa Perroncel. Printre iubareti s-ar fi aflat si Adi Mutu.

Vanessa Perroncel
 

Frantuzoaica Vanessa Perroncel, fosta iubita a lui Wayne Bridge si amanta lui John Terry, a luat la rand vedetele din echipa lui Abramovici.

Pe lista domnitei s-ar fi gasit insa si romanul Adrian Mutu, pe vremea cand juca la echipa engleza.

Presa engleza a dezvaluit ca John Terry a lasat-o insarcinata pe iubita lui Wayne Bridge si a ajutat-o chiar sa faca un avort, in toamna anului trecut. Vanessa Perroncel, care are 28 de ani, e un model din Franta, si era cea mai buna prietena a sotiei lui Terry, Toni.

Afla mai multe despre idilele Vanessei!

Mutu ar fi fost dopat fara stiinta lui de mafia medicamentelor!
 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Bomba-sexy Jordan s-a maritat la Las Vegas

Jordan, alias Katie Price, l-a luat de barbat pe prietenul "detonator", de profesie luptator in cusca, pe care il stie de sapte luni.

Cameron Diaz, sexy la yoga pe plaja

Tuturor celor care credeau ca actrita nu prea mai arata bine si ca semnele imbatranirii incep sa se arate pe trup, Cameron le-a inchis gura!

Carnaval grandios la 12 ani de Acasa! Vezi aici galeria foto!

Actori, regizori, oameni din echipa de productie, realizatori de emisiuni, toti cei din familia Acasa au petrecut deopotriva pana in zori. Si, ca la orice carnaval, au dat frau liber imaginatiei.

Recomandări
Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat „persona non grata”. MAE, reacție rapidă

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova „persona non grata”, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Cum vor fi împărțite cele 16,6 miliarde de euro din SAFE. Guvernul a aprobat repartizarea fondurilor

Guvernul a aprobat joi repartizarea fondurilor din Instrumentul „Acțiunea pentru securitatea Europei" (SAFE). Peste 16,6 miliarde de euro pentru securitatea Europei vor ajunge în România.

Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.