Cameron Diaz, sexy la yoga pe plaja

60403728

Tuturor celor care credeau ca actrita nu prea mai arata bine si ca semnele imbatranirii incep sa se arate pe trup, Cameron le-a inchis gura!

 

Cameron Diaz le-a demonstrat tuturor fanilor si carcotasilor cat de bine arata la 37 de ani, pe o plaja din Caraibe, unde s-a afisat alaturi de cateva prietene.

Actrita a facut si cateva scheme yoga, tocmai bune ca sa arate ca e intr-o forma de invidiat, desi toata lumea stie ca nu ii place sa mearga la sala si nu prea trece pe la aparate.

Cameron se afla la munca in Caraibe, unde filmeaza cu Tom Cruise pentru pelicula "Knight and Day".

Cameron Diaz

 

Articol recomandat de sport.ro
Vinicius Jr. și-a făcut operație estetică! Starul lui Real Madrid este de nerecunoscut
Vinicius Jr. și-a făcut operație estetică! Starul lui Real Madrid este de nerecunoscut
Citește și...
Electric Castle 2026 la final. Publicul a fost headliner-ul ediției

La 13 ani de la start, Electric Castle a încheiat, luni dimineața, o nouă ediție. Este doar un capitol dintr-o poveste despre oameni minunați, muzică bună și puterea de a crea împreună amintiri pentru o viață. 

„Odiseea”, regizată de Christopher Nolan, pe primul loc în box office, cu încasări de 124,5 milioane de dolari

În ciuda controverselor, filmul „Odiseea” e pe cale să devină block-buster-ul verii.

Electric Castle 2026. Festivalul adună o comunitate în care se leagă prietenii și chiar mari iubiri

Ploaia, o tradiție deja la „Electric Castle”, a marcat cea de-a treia noapte de festival. După o zi caniculară, mulți au primit-o cu bucurie.

Recomandări
Cât poate rezista România fără importurile de petrol din Kazahstan. Benzinăriile au scumpit deja carburanții

Noi probleme pe piața carburanților. Principala rută prin care Kazahstanul își exportă petrolul a fost blocată după atacurile cu drone din Marea Neagră asupra vaselor cu țiței kazah.

La mila naturii. Case inundate, mașini distruse și sinistrați evacuați. Județul lovit cel mai tare de furtuni

Vremea rea a adus un potop de necazuri. O nouă rundă de ploi a umflat râurile, iar apele scurse de pe versanți au ajuns până în casele oamenilor. 

Incendiile fac ravagii în vestul Europei. Un bărbat din Sicilia s-a întors în mijlocul flăcărilor pentru a-și salva câinele

Vestul Europei se confruntă cu sute de incendii de vegetație, multe dintre ele scăpate de sub control.