Primele imagini cu noile Logan si Sandero! FOTO

60603553

Site-ul noticiasautomotivas.com.br prezinta in premiera imagini cu generatia noua de Logan 2 si Sandero.

Pana acum am vazut cele doua masini la teste, dar camuflate. Acum brazilienii ne ajuta cu ceva imagini mai clare. 

Francezii au planuri mari cu noua generatie de masini. Logan si Sandero vor fi vandute ca Renault in Rusia, in timp ce pentru romani acestea vor ramane tot Dacii.

Aspectul Daciei se schimba destul de mult. Cele doua masini au faruri, grila frontala si bara sub un alt aspect. Mai ales la Logan, care va avea forme mult mai curbate decat pana acum. Spatiul interior va ramane la fel, sau va fi chiar mai mare. Si la motor sunt asteptate modificari, dar acesta inca nu sunt publice.

Dar ce este cel mai important, scrie sursa citata, pretul celor doua masini noi va ramane la fel. Logan 2 si Sandero vor fi lansate spre vanzare din 2013.


 


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Mihaela Evi a atras toate privirile cu o ținută care îi pune formele în evidență: ”Ești uimitoare!” / ”Mult prea frumoasă”
FOTO Mihaela Evi a atras toate privirile cu o ținută care îi pune formele în evidență: ”Ești uimitoare!” / ”Mult prea frumoasă”
Citește și...
Oficial: Alegerile pentru Primăria Capitalei vor avea loc pe 7 decembrie

Guvernul a stabilit data de duminică, 7 decembrie 2025, pentru organizarea alegerilor locale parţiale pentru primarul general al municipiului Bucureşti, Consiliul Judeţean Buzău şi pentru primari în mai multe localităţi.

Despre sport și determinarea de a îți urma pasiunea cu Remus Boroiu

Ferma – Un nou început a adus în atenția spectatorilor personalități cât se poate de diferite, probe tot mai dificile și intrigi care s-au complicat cu fiecare săptămână. Printre concurenții din acest an, unul dintre cei mai bine pregătiți sportivi și mai deciși să meargă cât mai departe a fost Remus Boroiu, unul dintre finaliștii Ninja Warrior România 2018.

Eleganța lui VLAD (Adrian Nartea) din serial

Încă de la lansarea primului episod din producția VLAD, fiecare dintre cei care am urmărit cum au avansat intrigile, am putut observa ținutele elegante purtate de actorul principal. Adi Nartea a impresionat la fiecare apariție prin zâmbetul sau seriozitat

Recomandări
Guvernul Veștea a picat în Parlament. AUR și UDMR au părăsit sala înaintea votului de învestire

Guvernul Veștea a fost respins de Parlament. Din totalul de 464 de senatori și deputați, 287 au fost prezenți. Dintre cele 212 voturi exprimate, niciunul nu a fost nul. Au fost înregistrate 189 de voturi pentru și 23 împotrivă.

Adrian Veştea: „Am venit în acest proiect cu bune intenţii. Îmi pare rău că nu s-a putut materializa”

Premierul desemnat Adrian Veştea, care nu a reuşit să primească, luni noapte, votul Parlamentului, a declarat la ieşirea din plenul reunit că a venit în acest proiect cu bune intenţii şi a considerat că este necesar să răspundă la această provocare.

Kelemen Hunor, în Parlament: „Azi există un singur câştigător. Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat”

Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, consideră că se încheie o epocă, susţinând că sub cupola Parlamentului "există astăzi un singur câştigător" - George Simion.