(P) Carrefour România, prezent pentru al treilea an consecutiv la festivalul SAGA

×
Publicitate

Carrefour România a adus gustul autentic la SAGA, cel mai mare festival din București! Retailerul a întâmpinat participanții cu produse locale, vinuri și brânză românească și reduceri prin programul Act for Good.

Narcis Horhoianu, Director de Marketing Carrefour România: „De trei ani ne bucurăm să fim alături de publicul de festival cu ceea ce știm noi să facem mai bine. Astfel, an de an, am devenit furnizorul mâncării bune, românești, livrate direct de la producătorii locali și pregătite cu multă pricepere de Chef Henrik și Prăjiturela. Anul acesta am completat experiența gustului cu vinuri și brânzeturi românești din programele noastre, adăugând beneficii suplimentare tuturor prin scanarea codului Act for Good, programul nostru de loializare”.

La fiecare scanare a codului Act for Good, în zonele Carrefour, participanții au beneficiat de reduceri de 25% la toate produsele și vouchere pentru reciclarea selectivă. În plus, prin activarea funcției Saga Mode, Act for Good a devenit asistentul tău la festival.

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Simone Biles a postat pozele după operația de mărire a sânilor!
GALERIE FOTO Simone Biles a postat pozele după operația de mărire a sânilor!

Acest articol este un material publicitar al cărui conținut a fost realizat în mod independent de o terță parte, fără răspunderea editorială şi sub supravegherea PRO TV S.R.L.

Citește și...
(P) Borsec, Regina Apelor Minerale, sărbătoreşte 220 ani de tradiţie şi prestigiu

Punctul temporal care marchează începutul îmbutelierii industriale a apei minerale naturale Borsec este anul 1806

(P) Prognoza lui Busu pentru prosumatori: cum să „storci” maximum de energie din zilele cu soare

Când ne uităm la prognoza meteo, majoritatea dintre noi vrem să știm doar dacă avem nevoie de umbrelă sau o jachetă mai groasă. 

(P) Pachete bancare cu beneficii extinse: economii cu dobândă 10%, asigurare de afecțiuni grave și beneficii pentru călătorii

Românii sunt maeștri ai improvizației. Ne place să spunem că „ne descurcăm” în orice situație.

Recomandări
Președintele Poloniei și șeful NATO, primiți de Nicușor Dan la Cotroceni. „Am discutat de forţele noastre comune”

Preşedintele Nicuşor Dan a declarat, marţi, în cadrul declaraţiilor comune cu preşedintele Poloniei, la Palatul Cotroceni, că la Summitul B9 vor discuta despre cum putem să facă mai eficiente pregătirile militare din interiorul NATO şi din interiorul UE. 

Nicușor Dan „are în minte” un premier tehnocrat dar nu vrea, încă, să anunțe pe cine. PSD și UDMR negociază un nou guvern

„Un Guvern cu premier tehnocrat este un scenariu care are șanse”, spune președintele Nicușor Dan. Dacă la începutul crizei această variantă era ultima pe lista lui, acum pare posibilă, câtă vreme nu e loc de împăcare între PSD și PNL. 

Summitul B9 de la București. România cere cheltuieli mai mari pentru apărare și sprijin pentru Ucraina de la aliații din NATO

România găzduiește Summitul B9 pentru a patra oară - după ediția inaugurală din 2015, cea în format hibrid din 2021 și cea din 2022. Nicușor Dan va co-prezida lucrările alături de Președintele Poloniei, Karol Nawrocki.