Si-a pus capat zilelor la numai 16 ani. Se certase cu iubitul

60187075

Jale de nedescris la Iasi intr-o familie cu 10 copii. Fata cea mai mare si-a pus capat zilelor la doar 16 ani, dupa o cearta cu iubitul. Vecinii au gasit-o spanzurata intr-o padurice aflata la cativa pasi de casa.

Pentru parinti durerea este insuportabila. In urma cu cativa ani, unul dintre baieti a ales sa moara in acelasi fel.

Un vecin e ultimul care a vazut-o pe adolescenta in viata. Omul a observat ca fata are in mana o hartie, dar n-a banuit ca era chiar biletul de adio pe care il scrisese celor dragi.

Trupul fetei a fost transportat la morga pentru necropsie, iar parintii nu stiu daca vor rezista sa isi ingroape al doilea copil care a ales sa se sinucida.

Si in Dambovita un batran din comuna Lucieni si-a luat zilele, desi nimeni nu stie sa fi avut vreun necaz.

Omul n-a fost niciodata casatorit, nu avea copii si locuia cu familia unui nepot de-al sau, care i-a si gasit trupul. Medicii legisti urmeaza sa dea verdictul in privinta mortii pensionarului. Intre timp politistii au deschis si ei o ancheta pentru a stabili ce l-a determinat sa-si ia adio de la viata.

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Cu ce se ocupă astăzi bruneta care l-a scos din minți pe Gigi Becali
GALERIE FOTO Cu ce se ocupă astăzi bruneta care l-a scos din minți pe Gigi Becali
Citește și...
Președintele Nicușor Dan a convocat luni ședința CSAT. Summitul NATO și misiunile Armatei Române, pe ordinea de zi

Preşedintele Nicuşor Dan a convocat şedinţa Consiliului Suprem de Apărare a Ţării, care va avea loc luni, la ora 15:00, la Palatul Cotroceni. 

Schema prin care doi indivizi au dat spargerea într-o casă din Corbeanca și au furat bani şi bunuri de 2 milioane de euro

Doi suspecți au fost reținuți după un furt de proporții din locuința unui cetățean italian din Corbeanca, unde ar fi sustras bani și bunuri de aproximativ 2 milioane de euro. Procurorii urmează să decidă măsurile preventive în acest caz.

Foc de armă în București. Doi tineri care aveau droguri asupra lor au fost urmăriți de polițiști după ce au fugit de control

Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive au fost urmăriţi de poliţişti de la Secţia 4 din Bucureşti după ce au încercat să fugă de control. 

Recomandări
Siegfried Mureșan este propunerea PNL, USR și UDMR pentru funcția de premier. ”Știu exact ce am de făcut”

Europarlamentarul Siegfried Mureșan este propunerea comună a PNL, USR și UDMR pentru funcția de premier, au anunțat marți cele trei partide. ”Știu exact ce am de făcut”, a declarat Mureșan, după anunțul nominalizării sale.

Caniculă extremă în România. Cod roșu, portocaliu și galben în mai multe regiuni. Temperaturile urcă până la 40 de grade

România va fi afectată în următoarele zile de un val de căldură intens, cu temperaturi deosebit de ridicate, disconfort termic accentuat și nopți tropicale, potrivit avertizărilor meteorologice emise pentru intervalul 26–29 iunie.

Politico: Nicuşor Dan se confruntă cu cea mai mare provocare pe măsură ce criza politică se adânceşte

La puțin peste un an după ce președintele moderat al României, Nicușor Dan, a preluat puterea în urma unei confruntări tensionate cu extrema dreaptă, acesta se confruntă cu cea mai serioasă provocare de până acum, scrie POLITICO.