Arad: si-a macelarit sotia, dupa 23 de ani de casnicie si opt copii!

×
Publicitate

Femeia il anuntase s-a hotarat sa-l lase pentru altul, iar el s-a intors tocmai din Italia, ca sa o induplece sa ramana impreuna. Cand a vazut ca nu reuseste, iar femeia incepe deja sa-si faca bagajele, a pus mana pe cutit si a atacat-o.

Rudele povestesc ca omul tocmai revenise din Italia, unde plecase la munca, pentru a-si intretine familia numeroasa.

Dupa ce a realizat ce a facut, barbatul a alergat la vecini. Acestia au chemat politia si ambulanta.

Barbatul a fost arestat preventiv si risca sa stea urmatorii 20 de ani dupa gratii. 

Sase dintre cei opt copii sunt minori. Asistentii sociali vor trebui sa decida daca ii vor duce intr-un centru de plasament sau ii lasa in grija surorilor mai mari.

Articol recomandat de sport.ro
Rusia, prinsă capcană!? Presa din Moscova: „Ucraina a profitat imediat”
Rusia, prinsă capcană!? Presa din Moscova: „Ucraina a profitat imediat”
Citește și...
Apariție ciudată în Arad. Un bărbat se plimba cu o pisică moartă la gât, un buchet de flori și mânca dintr-un cactus

Un bărbat a fost văzut, marți, în timp ce se plimba cu o pisică moartă în jurul gâtului în mai multe zone ale orașului, precum Spitalul Clinic Județean de Urgență Arad sau Piața Mihai Viteazul.

Cursa periculoasa! Un taximetrist din Arad a fost atacat de clienti

Cei trei barbati i-au taiat firele de la statie ca sa nu poate chema ajutoare si apoi l-au inchis in portbagaj. Unul dintre ei s-a urcat la volan, dar in scurt timp a dat intr-un sant si au abandonat masina acolo.

Ceata face victime la Arad. Doi tineri au murit intr-un accident sangeros

In jurul orei 03.00, un autoturism in care calatoreau cinci tineri a scapat de sub control pe soseaua spre Vama Varsand si s-a izbit de o masina care era parcata in afara soselei.

Recomandări
Codul roșu de caniculă se extinde, de luni, în aproape toată România. Bucureștiul intră și el sub avertizare

România este sub avertizare de temperaturi extreme. Codul roșu a fost emis pentru 16 județe, iar de luni va fi extins pentru aproape țara, inclusiv București. 

Sondaj CURS: Cum ar vota bucureștenii dacă duminică ar avea loc alegeri. Procentele PSD, PNL și AUR, în plin război politic

Un nou sondaj arată că PSD, PNL și AUR sunt despărțite de doar câteva procente în opțiunile de vot ale bucureștenilor. Comparativ cu precedentele alegeri locale, două dintre cele trei formațiuni înregistrează creșteri semnificative.

Mesajul lui Vladimir Putin după atacurile Ucrainei asupra infrastructurii ruse: „Vedem problemele. Le recunoaştem”

Vladimir Putin s-a angajat duminică să "asigure" securitatea ţării şi să facă faţă "provocărilor", în momentul în care Kievul îşi continuă atacurile asupra infrastructurii militare şi energetice ruseşti pentru a slăbi efortul de război al Moscovei.