A fugit de moarte si a nimerit chiar in bratele ei!

×
Publicitate

Este povestea terifianta a unui om de afaceri din Deva, care a pierit luni noapte, carbonizat intr-un accident de masina.


Rudele spun, ca plecase de acasa ca sa uite de necazuri: aflase ca sotia sa, cardiaca si cu o tumoare pe creier este in stare grava. Se pare ca omul, gonea nebuneste pe sosea, cand a intrat cu masina intr-un cap de pod.

Barbatul in varsta de 33 de ani din Deva a ars de viu, spun legistii. Soferii care treceau pe drumul dintre Sebes si Orastie spun ca au vazut doi oameni care incercau sa iasa din masina in flacari. Nu au avut cum sa ii salveze.

Rudele omului de afaceri, care conducea masina, n-au stiut nimic de el. Vestea ca si-a gasit sfarsitul, intr-un mod cumplit si la zeci de kilometri de casa i-a socat.

Stresat si probabil cu gandul la amarul sau, n-a mai fost atent la drum. A pierdut controlul masinii, care a iesit de pe sosea, s-a lovit de un cap de pod si a luat foc. Nici soferul nici pasagerul n-au scapat cu viata. Anchetatorii incearca sa afle acum cine era pasagerul. Este posibil, spun ei sa fi fost un barbat, luat la ocazie.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
A facut show in fata politistilor!

Un bucurestean care s-a urcat la volan, desi bause bine, a lovit o masina pe Calea Mosilor, dar n-a vrut in ruptul capului sa-si recunoasca vina.

Au derapat si s-au izbit violent de un stalp!

UPDATE: O tanara chinezoaica a murit si alte trei persoane au fost grav ranite, dupa ce soferul masinii in care se aflau, tot un cetatean chinez, a intrat cu autoturismul intr-un stalp pe o sosea din Capitala.

Statul, acuzat ca discrimineaza alte culte in favoarea celui ortodox

Organizatia care a pledat pentru interzicerea icoanelor in scoli, a intrat iar in conflict cu Patriarhia Romana.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.