O tânără de 18 ani și-a ucis fratele, i-a mutilat trupul și i-a mâncat organele genitale

62035916

Un caz șocant este investigat în Brazilia. O tânără de 18 ani ar fi recunoscut că și-a ucis fratele în vârstă de 5 ani, după care i-a tăiat organele genitale și le-a mâncat, relatează g1.globo.com.

Polițițiștii analizează posibilitatea ca acest caz să fie legat de un ritual de magie neagră, pentru că trupul băiatului a fost găsit pe podea, înconjurat de mai multe lumânări.

Totul s-a petrecut joi seara, în Sao Roque, în sudul Braziliei. Mama a fost cea care și-a găsit fiul mutilat, iar lângă el pe fiica ei, Karina.

Detectivii au spus că trupul acestuia avea răni grotești - capul i-a fost parțial decapitat, avea răni de cuțit la încheieturi, ambii globi oculari au fost înțepați, iar picioarele i-au fost arse. Karina ar fi povestit că apoi i-a „tăiat organele genitale și le-a mâncat”.

Brazilia

Mama celor doi plecase la supermarket și îl lăsase pe cel mic în grija surorii lui. Când s-a întors, după câteva ore, a găsit ușa din față închisă. Cum fiica ei refuza să-i deschidă, a chemat o rudă să spargă ușa. După ce a văzut scena macabră, femeia a leșinat din cauza șocului.

Conform polițiștilor, tânăra a admis ulterior că și-a ademenit fratele în dormitor, sub pretextul că se vor juca, iar acolo l-a sufocat cu o pernă. Legiștii au spus că acesta era mort atunci când trupul său a fost mutilat.

Tânăra a fost închisă într-o închisoare de femei din Sao Paulo.

 

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Moldoveancă ucisă cu brutalitate în Spania. Mai mulți români au fost arestați

Un român de 22 de ani din Spania a fost arestat, sâmbătă dimineață, sub acuzația că și-a ucis și îngropat logodnica, cu ajutorul unui alt compatriot.

A plecat în vacanţă în Thailanda şi nu s-a mai întors. Cum a fost găsită fata de 26 de ani

Miriam Beelte, în vârstă de 26 de ani, din Germania, nu s-a mai întors din vacanţă din Thailanda. Tânăra a fost găsită moarte, trupul fiind abandonat după câteva stânci şi acoperit cu frunze.

A făcut o descoperire macabră când a deschis dulapul mamei sale. Erau acolo de 20 de ani

O femeie care a născut patru copii morți, a ascuns trei dintre ei într-un coș de gunoi din șifonier, timp de 20 de ani.

Recomandări
Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Reacția lui Nicuşor Dan la dezvăluirile despre șeful SPP Lucian Pahonțu: „Nu e în această situaţie”

Nicuşor Dan respinge acuzaţiile prezentate în mass-media despre Lucian Pahonţu, menţionând că şeful SPP nu a participat la reprimarea manifestanţilor în timpul Revoluţiei din 1989 sau ulterior.

Imaginile surprinse de salvatori cu nava scufundată în mare, lângă Sfântu Gheorghe. „Au spus doar că au avut un incendiu”

Operațiune dramatică de salvare în Marea Neagră, după ce o navă comercială sub pavilionul Republicii Dominicane a luat foc și s-a scufundat în zona economică exclusivă a României.