Adolescentă molestată de 8 bărbați în mijlocul zilei. Nimeni nu a intervenit

61956727
youtube.com

Imagini tulburătoare filmate în India surprind momentul în care o adolescentă este atacată de 8 bărbați, în timpul zilei.

Agresorii râd în timp ce îi rup hainele și o molestează pe fata care în zadar li se împotrivește. Atacul s-a petrecut în statul Bihar, nord-estul Indiei, retează ndtv.com.

Un martor a filmat cum cei 8 adolescenți și tineri o atacă pe fată. Imaginile au ajuns online unde au fost distribuite intens determinând poliția să înceapă o anchetă. Șase persoane au fost reținute.

Niciun martor, inclusiv persoana care a filmat, nu a intervenit pentru a o salva pe victimă.

Astfel de atacuri sunt filmate din ce în ce mai des în India. În unele state, chiar poți cumpăra din magazine înregistrări cu agresiuni oribile filmate cu telefonul, cu mai puțin de un dolar.

India se confruntă cu o creştere alarmantă a numărului de abuzuri sexuale în care majoritatea victimelor sunt minore sau femei foarte tinere.

Atenție, imagini cu puternic impact emoțional!

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
Tensiuni în Rusia! Duma de Stat, reacție dură după gestul făcut de fiul lui Sobolev: „Nu scuipa în fântână”
Tensiuni în Rusia! Duma de Stat, reacție dură după gestul făcut de fiul lui Sobolev: „Nu scuipa în fântână”
Citește și...
Bătrână de 85 de ani, moartă după ce a băut în spital lichid de curățare în loc de apă

O bătrână în vârstă de 85 de ani din Marea Britanie a murit după ce a băut lichid de curățare în loc de apă.

Starea deplorabilă în care a fost găsit trupul unui bebeluș abandonat în pădure

Trupul unui bebeluș abandonat în pădure a fost descoperit plin de mușcături de vulpi și câini pe toată suprafața.

Imaginea șocantă postată de un elev pe Facebook, după ce a fost agresat la școală. ”Mi s-a spus să mă omor”

Un elev în vârstă de 12 ani care a fost agresat la școală în fiecare zi timp de doi ani a dezvăluit pe internet rănile groaznice pe care le-a suferit în tot acest timp.

Recomandări
Drona doborâtă la Galați pare să fi fost rusească. A zburat zeci de kilometri în 17 minute. Fragmente găsite lângă Corni

O nouă dronă care a pătruns neautorizat în spaţiul aerian românesc a fost doborâtă azi dimineață, în județul Galați. 

Tragedie pe litoral: Un adolescent de 17 ani a murit în valuri la Olimp, iar un tânăr de 19 ani este căutat de scafandri

Deși e steag roșu arborat pe plajele din sud, doi tineri care au intrat în marea furioasă, în stațiunea Olimp, au dispărut în valuri. 

Zi cu 3 incidente pe litoral: O dronă găsită lângă plaja Modern, un obiect suspect la Eforie și o aripă de în largul mării

Pe litoral în Constanța și Eforie două alerte au dus la evacuarea turiștilor de pe plajă! La Constanța în largul plajei Modern aproape de Portul Tomis a fost găsit un fragment de dronă.