"Sunt celebru, scoate-ma de aici". Luminita a parasit competitia din cauza problemelor de sanatate

×
Publicitate

Problemele medicale au determinat-o pe Luminita sa paraseasca vineri seara reality show-ul "Sunt celebru, scoate-ma de aici".
 

N-a cerut ea sa plece, insa medicii nu i-au mai permis sa ramana in tabara, pentru ca era extrem de deshidratata si au dus-o la spital.

Gina, Ruby, Dorian si Catalin sunt cei ramasi in lupta pentru titlul de Regina sau Regele Junglei.

Zile in sir, Luminita s-a simtit extrem de slabita si a fost vizitata de mai multe ori de medici. Ultima oara insa cand au venit la ea, nu au mai lasat-o in tabara, si au dus-o la spital.

"Nu ma asteptam sa se intample asa ceva si totul a pornit de la intoleranta fata de apa de aici", a spus Luminita.

Celebritatile ramase in tabara nu au avut timp sa se gandeasca la ultimele schimbari. Gina si Dorian au fost votati sa ia parte la provocarea de sub pamant - "Ziua Cartitei".

Gina a reusit in cele din urma sa-si invinga temerile si a castigat doua portii de mancare, din cele patru.

Ruby si Catalin au plecat apoi dupa "Comoara din cufar".

Bucuria a fost insa si mai mare in tabara, dupa ce au gasit chipsuri.

Ruby si Gina au prezentat apoi meciul de box dintre Catalin si Dorian.

In fiecare zi, cei de acasa isi voteaza favoritii prin SMS ori apel la 1264.

Sambata, un singur concurent va participa la provocarea junglei - "Noaptea muzeelor".

Aventura in salbaticie continua sambata seara, de la 20:30, la PRO TV! Toate editiile emisiunii pot fi urmarite pe www.voyo.ro.

 

 

 

 

Articol recomandat de sport.ro
Pică transferul la Real Madrid? Iubita l-a dat de gol
Pică transferul la Real Madrid? Iubita l-a dat de gol
Citește și...
Melania Trump a atras toate privirile la festivităţile de Ziua Americii de la Washington. GALERIE FOTO

În ciuda unui val intens de căldură şi a întârzierilor provocate de furtuni, mii de oameni s-au adunat sâmbătă seara la Washington pentru a sărbători cea de-a 250-a aniversare a Statelor Unite.

Zendaya a furat toate privirile la Londra, la promovarea filmului „The Odyssey”. Ținuta cu care a cucerit covorul roșu. FOTO

Zendaya a demonstrat încă o dată de ce este considerată una dintre cele mai influente prezențe din industria modei și a cinematografiei. 

Beyonce a lansat pe neașteptate un nou single. Se zvonește că artista ar pregăti un album rock

Beyoncé a lansat pe neașteptate un nou single. Piesa este un mix de R&B și pop. Lansarea surpriză vine cu aproximativ două luni înainte ca Beyoncé să împlinească 45 de ani.

Recomandări
După triumful de la Cannes, filmul „Fjord” al lui Cristian Mungiu intră în cursa pentru Premiile Oscar. Costurile sunt uriașe

După succesul de la Cannes, filmul „Fjord”, regizat de Cristian Mungiu, face un pas important spre Oscar. 

Donald Trump și-a trecut în declarația de avere proiectul Trump Tower din Cluj-Napoca. 927 de pagini de bunăstare | DOCUMENT

Donald Trump și-a trecut în declarația oficială de avere proiectul Trump Tower din Cluj-Napoca, pe care compania sa de dezvoltare imobiliară urmează să-l ridice în orașul transilvănean. Trump are o avere totală estimată la 6,5 miliarde de dolari.

Bricul Mircea a făcut senzație la parada de Ziua Americii, în New York. ”A fost incredibil!”

Bricul istoric Mircea a participat cu succes la parada organizată de Ziua Americii în New York. Velierul de epocă a putut fi admirat pe râul Hudson timp de 4 ore și poate fi vizitat în Brooklyn până marți.