Poza cu care Paris Hilton si-a innebunit fanii. Vedeta si-a facut selfie cu un decolteu generos

61630573

Paris Hilton a postat pe Instagram o poza prin care a starnit imaginatia milioanelor sai de fani, afisand un decolteu generos.

Vedeta in varsta de 33 de ani a postat poza pe Instagram marti, in timp ce filma o reclama pentru o noua oja de unghii, potrivit The Mirror.

In poza, Paris Hilton are pe ea o haina alba, care lasa sa i se vada o parte din sani. Dupa ce si-a incantat fanii, vedeta a postat si cateva poze cu noul produs pentru care face reclama.

Ulterior, Paris a pus si o poza cu fostul ei iubit, River Viiperi, la care a scris un mesaj acid. "Sincer, imi e mila de fostii mei iubiti dupa ce ne despartim. Sunt curioasa cum este sa te intorci la lucrurile banale", a scris vedeta.

Aceasta a fost in centrul unui scandal urias, in urma cu mai multi ani, dupa ce o inregistrare in care facea sex a fost publicata pe internet.

Paris Hilton

 

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Ursul de Argint ar putea fi al nostru. Un actor roman este in competitie cu Christian Bale la Festivalul de Film de la Berlin

Teodor Corban, actorul principal din lungmetrajul "Aferim!", de Radu Jude, intra in cursa pentru Ursul de Argint - premiul de interpretare masculina - al Festivalului International de Film de la Berlin.

VIDEO Cele mai reusite reclame de la Super Bowl 2015

Super Bowl-ul este cea mai importanta seara a fotbalului american, dar este si o adevarata competitie in marketing si publicitate.

Audienta record la Super Bowl. 114 milioane de telespectatori s-au uitat la finala campionatului de fotbal american

Show-ul lui Katy Perry din pauza SuperBowl-ului din acest an s-a remarcat la capitolul... personaje secundare. Cantareata a dansat impreuna cu doi "rechini" uriasi, care n-au prea nimerit miscarile de coregrafie... Dar au cucerit internetul!

Recomandări
Accident violent în județul Timiș: patru răniți. Autorul este un șofer fără permis, care consumase alcool și furase mașina

O urmărire ca-n filme s-a încheiat cu un accident violent în județul Timiș. Un bărbat de 27 de ani, băut și fără permis, care încerca să scape de polițiști, a lovit o mașină în care se aflau două tinere și a proiectat-o într-o terasă.

Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus la țărm două fragmente de drone militare, care nu reprezentau un pericol

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus sâmbătă la țărm două fragmente de drone militare.