Nimeni nu o recunoaşte din pozele din copilărie. "Broscuţa cea urâtă" a ajuns un faimos model

61708043

Emily Ratajkowski a postat o fotografie din copilărie - şi toată lumea a fost de acord că e de nerecunoscut!

La ora actuală, Emily Ratajkowski este poate cele mai faimos model şi a fost declarată de tabloide "femeia cu cel mai frumos bust din lume". Dar nimeni nu ar fi zis că va ajunge aici, văzând pozele din copilărie.

Vedeta, acum în vârstă de 28 de ani, tocmai a dezvăluit una dintre ele pe contul său de Instagram.

 

Vezi mai multe imagini cu Emily Ratajkowski în galeria foto!

 

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Bianca Drăguşanu, anunţ neaşteptat despre a treia casătorie. “Va fi ceea ce trebuie”

După două căsnicii, Bianca Drăguşanu nu exclude să urmeze şi o a treia – şi dă asigurări că nu va ţine nimic secret.

Bianca Adam (Tequila) a fost bătută pe stradă cu o rangă „Nimeni nu a vrut să mă ajute”

Clipe de teroare pentru o cunoscută vloggeriță din România. Bianca Adam a mărturisit pe contul ei de Youtube cum a fost atacată și bătută de un dezvoltator imobiliar.

Povestea emoționantă pe care a trăit-o Lavinia Petrea la cea de-a doua sarcină. Ce a pățit frumoasa prezentatoare

Lavinia Petrea se poate considera o femie împlinită. Are o familie minunată și o carieră de succes.

Recomandări
Nicușor Dan s-a întâlnit la Baza Kogălniceanu cu delegația Congresului SUA. A mâncat la popotă alături de soldați | FOTO

Nicușor Dan s-a întâlnit duminică la Baza Kogălniceanu cu delegația Congresului SUA și a mâncat la popotă, alături de soldații americani, potrivit Administrației Prezidențiale.

Islanda a votat împotriva aderării la Uniunea Europeană, a anunțat postul public de televiziune RUV

⁠Islanda a respins propunerea guvernului de a ⁠iniția negocieri de aderare la Uniunea Europeană, ‌a anunțat postul public de televiziune RUV, în condițiile în care mai sunt de numărat doar câteva voturi.

Sondaj: Trei sferturi dintre bucureșteni cred că România merge într-o direcție greșită. Mare surpriză în opțiunile de vot

Majoritatea bucureştenilor (73%) consideră că România merge într-o direcţie greşită, arată un sondaj de opinie realizat de CURS la nivelul Capitalei.