Cerere in casatorie periculoasa in Australia. Ce animal salbatic se afla in spatele barbatului cand a ingenunchiat

×
Publicitate

Asa invitatie la o viata in doi mai rar! Seful ingrijitorilor de la Parcul reptilelor din Australia si-a cerut logodnica de sotie cu ajutorul lui Elvis - nu sosia celebrului cantaret, ci Elvis crocodilul!

"Martorul" a fost ispitit inainte cu o halca de carne si asa a avut rabdare sa astepte cuminte ca fata sa spuna DA.

Barbat: "Vreau sa-mi petrec restul zilelor alaturi de tine. Te mariti cu mine?"

E important sa faci o cerere in casatorie memorabilia, dar cum procedezi daca meseria ta presupune sa lucrezi zi de zi cu serpii si crocodilii?

crocodil

Billy Colett, de la Parcul australian al reptilelor, a decis sa aiba alturi un "complice" cu care se intalneste zilnic: Elvis, un crocodil de patru metri si jumatate lungime, care devine insa cam nervos atunci cand este flamand.

Dupa ce a fost ispitit cu o parte din ratia zilnica de hrana, Elvis a asteptat rabdator la cativa pasi in spate pana cand Billy a ingenunchiat in fata iubitei si i-a cerut mana.

cerere in casatorie

Logodnica a spus "da" fara sa stea pe ganduri, iar Billy a glumit putin cu colegul care supraveghea pentru orice eventualitate scena: "A fost mai greu decat sa ma pui sa hranesc un crocodil."

Articol recomandat de sport.ro
Cum arată Carlos Fernandes la 46 de ani: portarul excentric de la FCSB | EXCLUSIV Foto & Video
Cum arată Carlos Fernandes la 46 de ani: portarul excentric de la FCSB | EXCLUSIV Foto & Video
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Tinerii sub 35 de ani ar putea cumpăra prima casă cu TVA redus. Ce prevede proiectul

Cu o piață a locuințelor cu prețuril exorbitante, tranzacțiile imobiliare sunt în scădere. Iar potrivit datelor oficiale, decalajul este de peste 15% față de anul trecut.

Mai mult de jumătate dintre români vor alegeri anticipate, arată un sondaj CURS. Partidul care conduce în intenția de vot

Mai mult de jumătate dintre români consideră că este nevoie de alegeri anticipate. Dacă duminica viitoare ar avea loc alegeri parlamentare, pe primul loc s-ar clasa AUR, urmat de PSD, PNL, USR şi UDMR, arată un sondaj CURS realizat în perioada 1-14 mai.

Cartoful românesc, o specie pe cale de dispariție. Ce a mai rămas din institutul care trebuie să producă soiuri noi

„Agricultură fără rădăcini”, partea I. Revenim la o temă ce ne privește pe toți: ce punem pe masă? Vorbim despre cartof, al doilea cel mai consumat aliment al românilor, dar și despre cercetarea agricolă aflată pe marginea prăpastiei.