REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2013 VALCEA - EDU.RO. Promovabilitatea in Valcea este de 56.60%

60591565

REZULTATE FINALE BAC 2013 VALCEA. Conform EDU.RO, promovabilitatea in VALCEA este de 56.60%.

REZULTATE BACALAUREAT 2013 VALCEA

PROMOVABILITATE BACALAUREAT 2013 VALCEA este de 56.60%, conform EDU.RO.

Promovabilitate filiera Tehnologica: 36.49%

Promovabilitate filiera Teoretica: 78.29%

Promovabilitate filiera Vocationala: 83.44%

Promovabilitate promotia curenta: 60.66%

Promovabilitate promotii anterioare: 39.54%

Vezi aici si: REZULTATE BACALAUREAT 2013 VALCEA

REZULTATE BACALAUREAT 2013 sunt afisate luni, pana in ora 12:00, iar depunerea contestatiilor se va face in aceeasi zi, intre orele 12.00 - 16.00.

Contestatiile se vor solutiona in intervalul 9 - 11 iulie, urmand ca pe 12 iulie sa se afiseze REZULTATE FINALE BAC 2013.

Stirileprotv.ro va vor tine la curent cu REZULTATE BACALAUREAT 2013, pe fiecare judet din Romania.

Articol recomandat de sport.ro
"Dă-o naibii de treabă!" David Popovici, efervescent după calificarea în finala de la 200 m: "Mâine, bubuială!"
"Dă-o naibii de treabă!" David Popovici, efervescent după calificarea în finala de la 200 m: "Mâine, bubuială!"
Citește și...
Dupa mai multe incercari esuate, Guta Junior si Costel Busuioc au renuntat la diploma de BAC

Anul acesta, fie ca ne referim la evaluarea nationala sau la bacalaureat, si-au testat cunostintele si copii de politicieni, cantareti sau actori.

REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2013 VASLUI - EDU.RO. Promovabilitatea in Vaslui este de 61.20%

REZULTATE FINALE BAC 2013 VASLUI. Conform EDU.RO, promovabilitatea in VASLUI este de 61.20.

REZULTATE FINALE BACALAUREAT 2013 TULCEA - EDU.RO. Promovabilitatea in Tulcea este de 57.85%

REZULTATE FINALE BAC 2013 TULCEA. Conform EDU.RO, promovabilitatea in TULCEA este de 57.85%.

Recomandări
Acciza la motorină, redusă cu 20% timp de două săptămâni. Măsura intră în vigoare pe 16 august

Ministerul Finanțelor reduce temporar cu 20% acciza la motorina standard, în perioada 16-31 august 2026, după creșterea semnificativă a cotațiilor internaționale și a prețurilor la pompă. Astfel, reducerea este de aproximativ 68 de bani pe litru.

Procurorii Laurei Codruța Kövesi, percheziții la firme IT și primării din țară. Dosarul vizează 7 milioane de euro din PNRR

Parchetul European a efectuat, marți, 19 percheziții la sediile unor persoane și companii, într-o anchetă privind o posibilă fraudă în achiziții publice pentru proiecte IT finanțate din fonduri europene, în valoare de aproximativ 7 milioane de euro.

Budapesta cere populației reducerea consumului de apă. Nivelul scăzut al Dunării pune presiune pe alimentarea capitalei

Compania de Apă din Budapesta le cere din nou locuitorilor să reducă folosirea inutilă a apei, în condițiile în care nivelul scăzut și persistent al Dunării pune o presiune tot mai mare asupra sistemului de alimentare al capitalei Ungariei.