Polonia - Portugalia. Lewandowski marcheaza pentru 1-0

×
Codul embed a fost copiat

FOTO Așteptarea a luat sfârșit pentru fanii tinerei care a făcut senzație în Qatar! S-a pozat topless

LIVE BLOG UEFA EURO 2016. Portugalia este prima semifinalista de la Euro 2016, dupa ce a invins nationala Poloniei la loviturile de penalty.

ITALIA - SPANIA 2-0. Campioana en-titre, eliminata dupa un meci in care a fost dominata clar. REZUMAT VIDEO

LIVE BLOG UEFA EURO 2016. Italia este cea de-a saptea echipa calificata in sferturile UEFA EURO 2016, dupa ce a invins Spania, scor 2-0.

UNGARIA - BELGIA 0-4. Dezlantuiti, belgienii s-au calificat la scor in sferturile UEFA EURO 2016. REZUMAT VIDEO

Belgia s-a calificat in sferturile UEFA EURO 2016 dupa ce a invins la Toulouse, Ungaria, scor 4-0, in optimile competitiei. Golurile au fost marcate de Alderweireld '10, Batshuayi '78, Hazard '80 si Carrasco '90+1.

Ucraina a retras de urgență o temută armă americană de pe front. Este prea slabă în lupta cu Rusia

Armata Ucrainei a decis să retragă una dintre armele pe care i le-a furnizat Washingtonul, după ce s-a constatat că este vulnerabilă în timpul atacurilor rusești.

Motivele pentru care procurorii au decis să vină acasă la Ion Iliescu, ca să-i aducă la cunoștință urmărirea penală

Ion Iliescu devine oficial suspect în dosarul Mineriadei din 13-15 iunie 1990, pentru infracțiuni contra umanității.

Curtea Supremă din SUA a dezbătut imunitatea penală a lui Trump.
Curtea Supremă din SUA a dezbătut imunitatea penală a lui Trump. "Fără ea, nu vei face nimic, devii un președinte onorific"

Curtea Supremă a SUA a dezbăutut, joi, imunitatea penală a lui Donald Trump. Majoritar conservatoare, aceasta a părut să respingă argumentele candidatului republican la Casa Albă.