Prima fotografie postată de Halep, la turneul de la Sydney. „Echipa Simo a aterizat”

Ultimul update: Joi 03 Ianuarie 2019 12:30
Data publicarii: Joi 03 Ianuarie 2019 12:25
Categorie: Stiri Sport
Simona Halep

Jucătoarea română de tenis Simona Halep a ajuns în Australia, unde va participa la Sydney și Australian Open.

Joi, sportiva a postat o fotografie pe contul său de Twitter, scriind: „Echipa Simo a aterizat. Salutări de la Sydney.”

Simona Halep este înscrisă la Sydney, competiţie de categorie Premier, programată între 7 şi 12 ianuarie, iar apoi va participa la Australian Open.

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din lume!

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Sursa: Pro TV

Reacţia lui Boris Becker, după anunţul că o va antrena pe Simona Halep.
Reacţia lui Boris Becker, după anunţul că o va antrena pe Simona Halep. "Zero"
Simona Halep a câştigat competiţia pentru cea mai frumoasă lovitură a anului în tenis
Simona Halep, desemnată în premieră campioană mondială de ITF
Simona Halep, în finala pentru lovitura anului
sport
Ce se poate întâmpla dacă faceți exerciții fizice pe stomacul gol
Protestele din Barcelona afectează și lumea fotbalului. El Clasico a fost anulat
Boxerul Patrick Day a murit la patru zile după ce a suferit un KO
Meci "ca la război" în Coreea de Nord. Oficial: "Nu am mai văzut aşa ceva"
Presa norvegiană, despre atmosfera creată de copii la meciul cu România: "Asurzitor"
Reacție revoltătoare a norvegienilor după meciul cu România: "O parodie"
Cum au trăit copiii de pe Arena Națională meciul cu Norvegia
Cum au trăit copiii de pe Arena Națională meciul cu Norvegia. Au stabilit un nou record all-time
Moment emoționant pe Arena Națională. Aproape 30.000 de copii au cântat imnul
ROMÂNIA - NORVEGIA 1-1. Tricolorii au fost egalați dramatic în prelungiri
ROMÂNIA U21 - IRLANDA DE NORD U21. Tricolorii mici câștigă cu 3-0 și se mențin în lupta pentru calificare
VIDEO. Simone Biles a scris istorie. Record de medalii la Campionatele Mondiale
200.000 de persoane, pe străzile din Capitală. Traficul, restricționat până la 17:00