Vanghelie si Becali, colegi de banca la Facultatea de Drept

60162525

Gigi Becali si Marian Vanghelie au studiat Dreptul, ultimul facand, in paralel si Finantele.


Insa, liderul PNG a abandonat cursurile Facultatii de Drept a Universitatii Ecologice in anul 2006, dupa ce terminase anul II. Totusi, el are optiunea de a-si relua studiile, informeaza ziarul Gandul.

Se pare ca abandonul finantatorului Stelei a survenit dupa ce i s-a refuzat examinarea fara asistenta (singur in sala).

De partea celalata, primarul sectorului 5 a terminat liceul "Alexandru Sahia" din Bucuresti in 1986, dar examenul de bacalaureat l-a trecut abia in 2001, la Liceul "Mihail Kogalniceanu" din Snagov.

Articol recomandat de sport.ro
Eugenie Bouchard se plânge după doar 24 de ore la noul job: ”Unii asta cred”
Eugenie Bouchard se plânge după doar 24 de ore la noul job: ”Unii asta cred”
Citește și...
Senatul a adoptat un proiect privind instituirea Aplicaţiei Mobile Unice. Serviciile publice digitale, într-un singur loc

Senatul a adoptat, luni, un proiect de lege care prevede instituirea Aplicaţiei Mobile Unice (AMU) ca punct unitar de acces la serviciile publice digitale furnizate de autorităţile şi instituţiile publice.

Liderul senatorilor AUR: „Desființarea impozitului minim pe cifra de afaceri IMCA va alimenta teoria optimizărilor”

Senatorul AUR Petrișor Peiu atrage atenția că eliminarea impozitului minim pe cifra de afaceri (IMCA) riscă să încurajeze din nou practicile de „optimizare” fiscală.

CSAT: aproape 8.000 de militari și polițiști, pregătiți pentru misiuni externe. O parte pot fi dislocați la ordin

La ședința de luni a Consiliului Suprem de Apărare a Țării au fost analizate și obiectivele României la Summitul NATO de săptămâna viitoare, de la Ankara.

Recomandări
Cum a apărut anticiclonul care a pârjolit Europa și cum a rămas blocat deasupra României. Explicația valului de caniculă

Suntem prizonierii unui fenomen climatic extrem. O veritabilă cupolă de foc a transformat țara într-un cuptor, cu temperaturi de peste 40 de grade.

Ultima zi în care șoferii mai beneficiază de reducerea la carburanți. Cum ar putea evolua prețurile de la pompă de la 1 iulie

De miercuri, 1 iulie, expiră măsurile de sprijin care au temperat prețurile carburanților după tensiunile din Orientul Mijlociu.

CSAT: aproape 8.000 de militari și polițiști, pregătiți pentru misiuni externe. O parte pot fi dislocați la ordin

La ședința de luni a Consiliului Suprem de Apărare a Țării au fost analizate și obiectivele României la Summitul NATO de săptămâna viitoare, de la Ankara.