Un alt Fritzl. Si-a violat fiii biologici si are 8 copii cu fiica vitrega

×
Publicitate

Este povestea socanta a unui barbat din Germania, comparat adesea cu austriacul Josef Fritzl. In ciuda grozaviei faptelor sale, care se intind pe o perioada de 23 de ani, justitia germana l-a condamnat la numai 14 ani de inchisoare.

Barbatul a inceput sa-si violeze copiii biologici la varsta de 4 ani, si pe fiica vitrega de la 9 ani. Testele ADN au confirmat ca barbatul, un sofer de camion de langa Bonn, este tatal copiilor fiicei sale vitrege. Unul a murit de mic, dar ceilalti sapte sunt in viata.

Josef Fritzl sau biografia monstrului sexual

Cazul Fritzl si in Australia. Si-a violat fiica timp de 30 de ani!

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Ghaddafi a iesit in public pentru prima oara de la inceperea razboiului

Muammar Ghaddafi a aparut in public marti seara, pentru prima oara de la inceputul interventiei occidentale in Libia. Le-a promis sustinatorilor sai ca victoria nu e departe si i-a laudat pentru vitejia lor.

Bulgaria va efectua un test de stres la centrala nucleara de la Kozlodui

Bulgaria a inceput pregatirile pentru efectuarea unui test de stres la centrala nucleara de la Kozlodui, in conditiile in care bulgarii au devenit reticenti fata de dezvoltarea domeniului energiei atomice, inclusiv fata de proiectul de la Belene.

Prima Doamna a Guatemalei divorteaza ca sa poata candida la presedintie

Divort inedit in Guatemala. Daca oamenii se despart de obicei pentru ca nu se mai iubesc, ori nu mai au bani, presedintele Guatemalei si Prima Doamna au cu totul alt motiv.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Ungaria declară Rusia drept „amenințare” pentru Europa și ordinea mondială. Ruptură față de politica lui Viktor Orbán

Guvernul Ungariei a condamnat oficial agresiunea militară a Rusiei și și-a anunțat sprijinul pentru integritatea teritorială a Ucrainei, potrivit orientărilor politice publicate marți seara.