Sylvester Stallone a vorbit pentru prima data despre decesul fiului. "Nu exista durere mai mare"

60593613

Dupa trei zile de la vestea decesului fiului, Sylvester Stallone a vorbit pentru prima data despre tragedie.

"Nu exista durere mai mare pentru un parinte decat sa isi piarda copilul. Din acest motiv, va implor sa respectati amintirea talentatului meu fiu si sa aveti compasiune pentru mama lui, Sasha. Va trebui sa traim cu aceasta durere toata viata. Sage a fost primul nostru copil si centrul universului nostru, asa ca va rog sa il lasati sa se odihnesca in pace", a declarat Stallone pentru TMZ.

Amanunte tulburatoare in cazul mortii lui Sage gasiti AICI.

George Braunstein, avocatul lui  Sage Stallone, a spus ca nu crede deloc in ipoteza sinuciderii, pentru ca acesta urma sa se insoare peste cateva zile cu iubita lui, cu care a avut o relatie de lunga durata.

Avocatul lui Sage Stallone vine cu o noua ipoteza privind decesul acestuia. Ce spun oamenii legii

Sage, 36 de ani, care a fost producator de filme, a fost gasit mort vineri in locuinta lui din Hollywood. In casa au fost gasite mai multe flacoane cu medicamente si s-a speculat ca decesul ar fi fost provocat de o supradoza de pastille, pe care le-ar fi luat in mod deliberat.

Detalii bulversante din ancheta mortii lui Sage Stallone. Avocat: urma sa se insoare in cateva zile


 

Articol recomandat de sport.ro
Rinat Ahmetov a cumpărat cel mai scump apartament din istorie! Are cinci etaje și o suprafață de 2.500 de metri pătrați
Rinat Ahmetov a cumpărat cel mai scump apartament din istorie! Are cinci etaje și o suprafață de 2.500 de metri pătrați
Citește și...
Opoziția din Franța aduce acuzații apocaliptice: Canicula a ucis 10.000 de oameni, guvernul ascunde 9.000 de morți

Opoziția din Franța aduce acuzații extrem de grave guvernului, despre care spune că ascunde moartea a 9.000 de oameni, în condițiile în care canicula din ultimele zile a ucis 10.000 de persoane, nu 1.000 după cum raportează autoritățile.

Un copil de 3 ani a fost salvat şi dus la spital, la şase zile după cutremurul devastator din Venezuela

Un băiețel de trei ani a fost scos în viață de sub dărâmături la șase zile după cutremurele devastatoare din Venezuela, a anunțat o echipă de salvare iordaniană, potrivit BBC.

Volodimir Zelenski: Ucraina a lovit pentru a doua oară în Rusia o rafinărie de petrol aflată la 1.300 de km distanţă

Ucraina a lovit pentru a doua oară o rafinărie de petrol din oraşul rus Ufa, situată la peste 1.300 km de linia frontului, a declarat miercuri preşedintele Volodimir Zelenski.

Recomandări
Sorin Grindeanu a anunțat că acceptă ”rotativa” PNL-Siegfried Mureșan cu o condiție: ”Atâta timp cât începe cu PSD”

Președintele PSD, Sorin Grindeanu, a anunțat, miercuri, într-o conferință de presă, întrebat dacă acceptă ”varianta de premier Siegfried Mureșan”, că este de acord cu ”rotativa” PNL, doar dacă ”începe cu Partidul Social Democrat”.

Ministerul Mediului a convocat Comitetul de urgență din cauza vremii extreme. Caniculă, furtuni și riscuri de inundații

Ministrul interimar al Mediului, Apelor și Pădurilor, Diana Buzoianu, a convocat miercuri Comitetul ministerial pentru situații de urgență (CMSU), în contextul avertizărilor meteo și hidrologice emise pentru perioada 1–3 iulie.

Viorel Pașca, reținut după ce a fost audiat la DIICOT în dosarul azilelor ilegale. Avocat: A făcut mai mult bine decât rău

În dosarul azilelor ilegale din Bihor, membrii familiei Pașca, ca suspecți de trafic de persoane, au fost aduși miercuri dimineață la sediul DIICOT din Capitală pentru audieri. După, Viorel Pașca a fost reținut, transmit sursele Știrilor ProTV.