Protest inedit la o gala de moda din New York, fata de uciderea animalelor pentru blana. Cum a aparut un tanar pe podium
10-02-2014
|
15:22
Protest inedit, la New York. O parada de la Saptamana Modei a luat o intorsatura neasteptata, cand pe podium a urcat, un tanar aproape dezbracat.
Tanarul purta un pardesiu pe sub care avea doar lenjerie care imita blana de leopard.
Iar o imitatie de coroana regala si niste ciorapi rosii ii completau tinuta.
Tanarul a vrut sa protesteze astfel fata de uciderea animalelor pentru blana.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
parada,
protest,
blana,
moda,
Dată publicare:
10-02-2014 08:19
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pacea în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
Mesaj RO-Alert pentru zona de nord a judeţului Tulcea, din cauza atacurilor din Ucraina, în apropierea frontierei cu România
Locuitorii din zona de nord a județului Tulcea au fost vizați vineri noaptea de un mesaj RO-Alert, anunță ISU Tulcea, care precizează că nu au fost înregistrate apeluri privind căderi de obiecte din spațiul aerian.