Urmariti de blestem? O familie, trei morti, dupa scenarii absolut demonice!

×
Publicitate

Un destin sinistru seamana moarte de sase luni intr-o familie din Sibiu. Mai intai, tatal si-a ucis fiul intr-un acces de furie, dupa care si-a luat zilele. Sambata, o alta ruda a fost gasita fara suflare in curtea casei, cu semnele unei morti violente.

Trupul lui Nicolae Lalu a fost descoperit de fiica lui. Fata de 20 de ani, studenta la Sibiu, venise acasa pentru sarbatori. Barbatul in varsta de 42 de ani zacea mort in curte.

Fiica lui s-a ingrozit cand l-a vazut plin de sange din cap pana-n picioare. Apropiatii sunt si ei inspaimantati. Este al treilea membru din familie secerat de moarte in acest an.

Legistii spun ca au gasit pe trupul barbatului lovituri de topor. Incearca acum sa afle cine i-a vrut moartea.

In urma cu 6 luni, familia lui Nicolae a fost zguduita de alte tragedii. Cumnatul lui s-a sinucis dupa ce si-a omorat fiul cu securea.

Rudele care au mai ramas in viata vor sa-i ceara preotului din sat sa faca o slujba speciala in casele lor. Innebuniti de teama, oamenii cred ca un blestem apasa asupra lor si le aduce mereu moartea.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
Citește și...
Dan Petrescu nu mai este antrenorul Unirii Urziceni!

Dupa ce a castigat titlul in Liga I si a dus Unirea Urziceni in grupele Champions League, Dan Petrescu si-a reziliat contractul cu formatia ialomiteana.

A primit cadou de Craciun o bomba. A explodat in oficiul postal

Un dispozitiv exploziv. Asta a primit in dar fratele unui primar din judetul Arad, intr-un colet expediat pe numele lui. Sotia acestuia s-a prezentat la posta sa ia pachetul, iar cand l-a deschis i-a explodat in brate.

Sute de oameni din Suceava si Neamt si-au gasit casele inundate

Apele s-au retras, dar pericolul pandeste inca la Suceava si Neamt. Oamenii au fugit in ziua de Craciun, de furia Bistritei. Raul umflat de ploi si gheata topita le-a intrat in gospodarii.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Titlurile de stat ar putea deveni garanție pentru credite bancare. Românii nu ar mai fi nevoiți să le vândă pentru bani

Pentru prima dată, românii care au titluri de stat precum „Fidelis” ar putea obține credite bancare cu ajutorul lor. Titlurile de stat le-ar putea servi drept garanție pentru împrumuturi fie de consum, fie ipotecare.