Stirile Pro Tv de la ora 8.00 cu Iulia Vantur
Doi tineri americani din secta mormonilor au fost gasiti aseara fara suflare, in apartamentul pe care il inchiriasera la Timisoara. Pompierii spun ca s-au intoxicat cu monoxidul de carbon, emis de centrala defecta.
Un barbat de 65 de ani, din Crevedia, a avut parte de un sfarsit cumplit, ars de viu pe resoul pe care il folosea ca sa se incalzeasca. Apropiatii cred ca bause prea mult si nu s-a mai putut ridica.
Doi soferi si-au gasit sfarsitul la volanul masinilor pe care le conduceau, in doua accidente diferite, dar cu aceeasi cauza: viteza excesiva, care i-a facut sa piarda controlul si sa intre in alte autovehicule.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Etichete:
Stiri Pro TV,
Dată publicare:
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Stirile ProTV de la 07:00
Stirile ProTV de la ora 07:00 din 09.06.2012
Tragedie in Iasi! Fratele unui cunoscut om de afaceri din oras si-a pus capat zilelor. Sotia lui a fost cea care l-a gasit fara suflare, cu o plaga impuscata in piept. Nimeni nu stie deocamdata ce l-a impins spre moarte.
Stirile ProTV de la 07:00
Stirile ProTV de la ora 07:00 din 04.06.2012
Sfarsit tragic pentru trei persoane care au murit in beciul unei ferme de pasari din Botosani. Se pare ca s-au intoxicat cu amoniacul provenit de la dejectiile animalelor.
Recomandări
Carrefour vinde oficial afacerea de peste 3 miliarde de euro din România. Proprietarii Dedeman vor să preia magazinele
Carrefour, cel mai mare retailer alimentar din Europa, a anunțat joi vânzarea operațiunilor din România către Pavăl Holding, pentru 823 de milioane de euro, ca parte a revizuirii portofoliului demarate în 2025, transmite grupul francez.
Nicușor Dan: România poate participa la Consiliul pentru Pace doar ca observator. Încă discutăm cu partea americană
Președintele Nicușor Dan înclină spre a nu participa la prima reuniune a Consiliului pentru Pace al lui Donald Trump organizată la Washington, în 19 februarie, au transmis surse pentru Știrile PRO TV.
Cel mai mic tarif la gaze după eliminarea plafonării de la 1 aprilie. Oferta „ascunsă” din comparatorul ANRE
O analiză a AEI a ofertelor furnizorilor de gaze naturale valabile după 1 aprilie 2026 indică posibilitatea ca piața pentru consumatorii casnici din România să nu devină una cu adevărat liberalizată, ci mai degrabă o piață opacă, dificil de înțeles.