Reglare de conturi cu electroșocuri, la Timișoara. Bătaia a izbucnit în fața unui bar

×
Publicitate

Reglare de conturi, la Timișoara. Mai mulți bărbați s-au luat la bătaie pe stradă și au folosit aparate cu electroșocuri. La un moment dat au scos și cuțitele.

Scandalul a început după ce indivizii au băut câteva pahare, la o terasă din oraș. Cu toții au ajuns la secția de poliție.

Scandalul a izbucnit pe terasa unui bar din Piața Traian. După mai multe pahare, doi frați - de 28, respectiv 43 de ani - au început să se certe cu un vecin de-al lor. Omul se afla în același bar, împreună cu nepotul său. De la ceartă la bătaie a fost doar un pas.

În scandal au intervenit și doi martori, însă oamenii legii au fost singurii care au reușit să-i despartă.

Doi indivizi au fost duşi la spital pentru îngrijiri medicale, însă au refuzat internarea. Polițiștii au dus toate cele șase persoane implicate la secţie, pentru audieri.

Articol recomandat de sport.ro
Vinicius Jr. și-a făcut operație estetică! Starul lui Real Madrid este de nerecunoscut
Vinicius Jr. și-a făcut operație estetică! Starul lui Real Madrid este de nerecunoscut
Citește și...
Trageri loto joi, 23 iulie. Report de peste 44 de milioane de lei la Loto 6/49

Joi, 23 iulie 2026, au loc noi trageri Loto 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 și Super Noroc. La Loto 6/49 sunt în joc peste 8,4 milioane de euro, iar la Joker reportul depășește 453.000 de euro.

Unul dintre cei trei marinari răniți în incendiul produs la nava petrolieră a murit la spitalul din Tulcea

Unul dintre cei 3 marinari răniți în incendiul care a cuprins petrolierul sub pavilion liberian în Marea Neagră a murit la spitalul din Tulcea. Bărbatul a suferit cele mai grave leziuni, inclusiv arsuri ale căilor respiratorii.

Centrul de Mari Arși din Târgu Mureș ar putea deveni funcțional la începutul anului viitor, dar lipsesc specialiștii

Centrul de Mari Arși din Târgu Mureș ar putea deveni funcțional la începutul anului viitor.

Recomandări
Ucraina a lovit din nou „Amazonul Rusiei”. Dronele au vizat depozitele celui mai mare retailer online rus

Dronele ucrainene au lovit din nou depozitele Wildberries, cel mai mare retailer online din Rusia, supranumit „Amazonul Rusiei”. O persoană a murit, iar alte 14 au fost rănite, potrivit autorităților locale.

Furtunile au făcut prăpăd în mai multe județe. Copaci căzuți peste mașini și locuințe inundate în urma ploilor torențiale

Vremea rea a adus un potop de necazuri. Furtuna care a lovit miercuri orașul Târgu Jiu a pus la pământ mai mulți copaci.

Atacul cibernetic de la Agenția de Cadastru poate costa mii de euro cumpărătorii de locuințe. Ce se întâmplă cu TVA-ul

Autoritățile anunță că procesul de migrare a aplicațiilor Naționale de Cadastru în Cloud-ul Guvernamental va fi finalizat miercuri.