"Alo, 112? Murim de foame!". Iarna, stapana pe sud-estul tarii
Exista si acum o Romanie izolata, cu oameni la care painea ajunge cu snowmobilul jandarmilor si cu medici care coboara ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›