Spitalul din Rădăuți, trimis în judecată pentru ucidere din culpă, în cazul infirmierei care a căzut în gol într-un subsol
Spitalul Municipal din Rădăuți a fost trimis în judecată de procurori pentru ucidere din culpă. În martie ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›