Bărbat din Iași, găsit mort în locuință. Victima prezenta urme de violență pe corp

62008496
Pro TV

Poliţiştii au demarat o anchetă în cazul unui bărbat în vârstă de 42 de ani din localitatea Belceşti care a fost găsit mort în cursul nopţii de marţi spre miercuri, au informat reprezentanţii Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ) Iaşi.

Potrivit reprezentanţilor SMURD Iaşi, care au fost solicitaţi să intervină în acest caz, bărbatul a fost găsit mort în casă.

"Bărbatul a murit în urma agresiunii fizice şi a consumului de alcool. Echipajul medical ajuns la faţa locului a întocmit constatare de deces", a declarat, miercuri dimineaţa, coordonatorul SMURD Iaşi, Diana Cimpoeşu.

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicatia Stirile ProTV pentru telefoane Android si iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
"Simona Halep, de nerecunoscut!" Reacția englezilor după apariția româncei la Wimbledon
"Simona Halep, de nerecunoscut!" Reacția englezilor după apariția româncei la Wimbledon
Citește și...
Bărbat din Buzău, trimis în judecată pentru tentativă de omor după ce și-ar fi răpit și bătut cu bestialitate fosta iubită

Un bărbat din Buzău este judecat pentru tentativă de omor, după ce, în urmă cu două luni, și-ar fi răpit fosta iubită și ar fi dus-o într-o casă părăsită, unde ar fi bătut-o cu bestialitate. 

Cum s-a produs tragedia din Cluj, unde un copil a murit strivit de o cruce în cimitir, unde mersese cu tatăl său

Incident înfiorător în județul Cluj, unde un copil în vârstă de 12 ani a murit după ce a fost strivit de o cruce dintr-un cimitir. Băiatul era împreună cu tatăl său când s-a petrecut nenorocirea.

Mama băiatului de 2 ani care a murit deshidratat și subnutrit a fost reținută după ce a fost externată de la Psihiatrie

Mama băiețelului de 2 ani din Galați găsit mort în casă, deshidratat și subnutrit, a fost reținută. Femeia a fost externată de la Psihiatrie și este cercetată acum de polițiști pentru omor calificat. 

Recomandări
PSD ar respinge premierul dorit de Nicușor Dan. Concluzii diferite ale partidelor după discuția de la Cotroceni - Surse

Negocierile de la Palatul Cotroceni dintre Nicușor Dan și liderii partidelor s-au încheiat luni fără un acord privind formarea noului Guvern, iar concluziile participanților diferă semnificativ, după cum arată sursele politice pentru Știrile ProTV.

Viorel Pașca este liber. Curtea de Apel București i-a revocat controlul judiciar

Curtea de Apel Bucureşti a decis luni revocarea măsurii controlului judiciar în cazul lui Viorel Paşca şi a patru membri ai familiei sale, în dosarul azilelor ilegale din judeţul Bihor.

DOCUMENT. Motivarea deciziei prin care judecătorii au suspendat provizoriu hotărârile Congresului PNL din 21 iunie

Tribunalul București a publicat, luni, motivarea prin care judecătorii au suspendat provizoriu hotărârile și efectele Congresului extraordinar al Partidului Național Liberal, care a avut loc în 21 iunie.