Solistul de la Coldplay foloseste pumnii pentru Gwyneth Paltrow

60177469

Chris Martin a lovit un ziarist pentru ca a facut o gluma pe seama sotiei sale, celebra actrita Gwyneth Paltrow.

In timpul unui discurs la Q Awards, unde a castigat premiul Best Album pentru Viva la vida, or death and all his friends si au fost numiti Best Act in the World Today, Chris si-a declarat admiratia pentru trupa Girls Aloud.

Mai tarziu, jurnalistul Paul Rees l-a felicitat pentru gusturile sale la femei, iar Chris a recunoscut ca le place atat de mult pe cantarete, incat sotia lui i-a permis sa o paraseasca doar daca este una din fetele din Girls Aloud.

Gwyneth, care s-a intalnit cu celebritati ca Brad Pitt, Ben Affleck si Luke Wilson, a ales ca fantezie unul din baietii formatiei Westlife.

Socat ca actrita nu a ales un star de la Hollywood, jurnalistul i-a zis lui Chris : "Putea macar sa il aleaga pe Brad Pitt".

Solistul s-a enervat si, dupa ce l-a injurat, i-a zis ca Paltrow a  fost logodita cu Pitt.

Vrand sa potoleasca spiritele, ziaristul i-a adus aminte lui Chris ca Gwyneth l-a parasit pe Brad Pitt ... cand s-a casatorit cu el. Enervat la culme, liderul formatiei Coldplay l-a pocnit pe jurnalist si l-a injurat.

Se pare ca pe unii ii supara adevarul si stau cam prost cu nervii...

Articol recomandat de sport.ro
Prezentatoarea BBC, moment viral pe internet: ”Am avut o mică problemă”
Prezentatoarea BBC, moment viral pe internet: ”Am avut o mică problemă”
Citește și...
Zendaya a făcut furori într-o rochie inspirată de pânza de păianjen la premiera noului film „Spider-Man”. GALERIE FOTO

Zendaya și Tom Holland au atras toate privirile la premiera londoneză a filmului „Spider-Man: Brand New Day”, unde au apărut împreună la scurt timp după ce au confirmat că sunt căsătoriți.

Motivul pentru care BTS boicotează premiile Grammy. „Sperăm ca muzica noastră să fie ascultată și apreciată pentru ceea ce e”

Trupa K-pop sud-coreeană BTS a anunțat miercuri că nu își va înscrie muzica în cursa pentru Grammy Awards 2027 din cauza introducerii de către organizatori a unei noi categorii dedicate muzicii pop asiatice, informează AFP.

Tatăl lui Amy Winehouse, obligat să plătească 1,1 milioane de euro către două prietene ale fiicei sale

Tatăl cântăreței Amy Winehouse a fost condamnat de justiția britanică să plătească despăgubiri de aproximativ 1,1 milioane de euro către două prietene ale fiicei sale, după ce a pierdut un proces privind vânzarea unor articole vestimentare ale artistei.

Recomandări
UE a convenit asupra unor reguli de intrare mai stricte pentru bărbații ucraineni de vârstă militară. Ce s-a schimbat

Țările Uniunii Europene au aprobat reguli de imigrare mai stricte pentru bărbații ucraineni de vârstă militară, a declarat joi un purtător de cuvânt pentru dpa.

Reacția NATO după ce o rachetă rusească a încălcat spațiul aerian al Poloniei. Ce spune Donald Tusk

NATO a anunțat că este în contact permanent cu autoritățile poloneze după ce o rachetă rusă de tip Kh-101 ar fi încălcat spațiul aerian al Poloniei. Premierul Donald Tusk susține că nu există indicii că țara sa a fost ținta atacului.

UE a deblocat 3,47 miliarde de euro pentru Ucraina pentru achiziţionarea de drone, rachete şi avioane de luptă

Comisia Europeană a transferat joi Ucrainei 3,47 miliarde de euro pentru achiziționarea de drone, rachete și avioane de vânătoare din componenta destinată apărării a împrumutului european de sprijin pentru Ucraina.