Blestem! Akcent se destrama din nou

60153257

Iata ca prezenta lui Corneliu in componenta formatiei, inlocuitorul lui Marius Nedelcu, nu a durat foarte mult. Cam cat o idila de-o vara. Dupa numai cateva luni, acesta a decis sa paraseasca trupa si sa se dedice intru totul actoriei.


"Pentru el, mai importanta era scoala. Este ultimul an la Actorie si a primit o serie de roluri importante in piesele montate in facultate, iar timpul nu i-ar fi permis sa se ocupe si de muzica si de scoala, asa ca a decis sa renunte la muzica", a declarat Adi, liderul trupei Akcent, pentru Cancan.

Deoarece nu mai vor sa treaca printr-o noua destramare, restul baietilor din Aklcent au decis sa continue in aceasta formula, fara sa mai ia in considerare cooptarea altui cantaret.

Din cauza noilor probleme de componenta, trupa Akcent nu a putut onora un concert la Medias, fapt care a atras nemultumirea organizatorilor, care au scos bani din buzunar pentru a-i aduce la schimb pe Hi-Q.

Sectacolul a fost contramandat cu o zi inainte de catre Lucian Mitrea, sotul Andreei Banica si, in acelasi timp, impresarul trupei, care a incercat sa-l aduca pe Smiley in locul lor.

Articol recomandat de sport.ro
„UE și Ucraina au înjunghiat Rusia pe la spate!” E alertă la Moscova după ultima lovitură a Occidentului
„UE și Ucraina au înjunghiat Rusia pe la spate!” E alertă la Moscova după ultima lovitură a Occidentului
Citește și...
Jennifer Lopez, apariție spectaculoasă la aniversarea ei. Rochia albă cu care vedeta a cucerit Parisul | GALERIE FOTO

Jennifer Lopez a uimit într-o rochie albă de tip babydoll la celebrarea zilei sale de naștere în Paris.

Hailey Bieber, apariție incendiară într-o rochie roșie din dantelă după finala Cupei Mondiale | GALERIE FOTO

Hailey Bieber a optat pentru o rochie roșie, inspirată de lenjerie, în timpul unei seri romantice după finala Cupei Mondiale FIFA.

PRO TV, lider absolut de audiență aseară cu partida FCSB – FK Auda. Returul se vede exclusiv pe VOYO

Interesul românilor pentru parcursul european al campioanei României s-a văzut și în cifrele de audiență.

Recomandări
Încă o dronă a intrat în spațiul aerian al României, „pentru scurt timp”. A fost emis mesaj RO-Alert în Tulcea. Reacția MApN

Încă o dronă a intrat luni dimineață în spațiul aerian al României „pentru scurt timp”, dar a trecut rapid frontiera în Ucraina, a anunțat Ministerul Apărării. 

Parlamentul intră în sesiune extraordinară. Reformele din PNRR și programul SAFE, primele pe ordinea de zi

Parlamentul intră de luni într-o sesiune legislativă extraordinară. Pe agenda aleșilor se află mai multe proiecte esențiale pentru îndeplinirea jaloanelor din PNRR, dar și proiectul de lege pentru programul SAFE.

Vremea în București și în țară. Cod galben de vijelii, ploi torențiale și grindină de până la 3 centimetri | HARTĂ

ANM a emis trei atenționări de Cod galben pentru perioada 27–28 iulie, care vizează instabilitate atmosferică, vijelii, averse torențiale și intensificări ale vântului în mai multe regiuni ale țării.