Roxana Ciuhulescu: prima vacanta la mare impreuna cu fiica ei

60328685

Roxana Ciuhulescu, prezentatoarea emisiunii Pro Motor, de la Pro Tv, s-a intors recent din prima vacanta petrecuta alaturi de fiica ei, Ana Cleopatra.

“A fost prima vacanta in care am luat-o si pe Ana, deci am considerat ca bebelusa a trecut de la stadiul de bebe la cel de copil mic si ne putem intelege”, spune vedeta.

Impreuna cu sotul sau si cu Iulian, baietelul lui din casatoria anterioara, a petrecut 8 zile de vis in Antalya, “un loc minunat pentru familiile cu copii”, dupa cum marturiseste chiar ea.

Daca baietii s-au distrat facand toate nebuniile, de la jet-sky, pana la plimbatul cu banana si parasailing, Roxana Ciuhulescu a fost nevoita sa stea cu micuta si sa renunte la sporturile extreme.

Nu s-au plictisit insa, pentru ca au gasit rapid alte activitati, potrivite pentru ele: s-au plimbat cu barca cu motor pe mare, au facut plaja si s-au jucat in nisip.

Cea mica s-a purtat exemplar si s-a bucurat din plin de sejurul din Antalya, in care s-a balacit toata ziua “am observat ca este innebunita dupa mare, dupa apa in general”, declara Roxana.

Si plajele turcesti au fost adevarate atractii pentru bebelusa, care a avut grija sa plece si cu o mica amintre din prima ei vacanta: “Ne-am jucat pe plaja, iar Ana s-a straduit cat a putut ea sa bage cat mai mult nisip in geanta mea, deci am venit si cu un souvenir din Turcia”, isi aminteste amuzata Roxana.

Dupa sejurul relaxant petrecut impreuna cu familia, Roxana Ciuhulescu si-a luat o mica vacanta doar pentru ea si a ales sa petreaca un weekend in stilu-i caracteristic. “Ca sa inchei vacanta cum se cuvine, mi-am facut de cap, si 2 zile am “evadat” cu fetele la un concert de exceptie, la Paris. Toate suntem fan U2, asa ca ne-am simtit grozav la concertul lor.”, conchide vedeta Pro Motor.
 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
Citește și...
Stațiunea de la Marea Neagră cu cele mai frumoase plaje de pe litoral. Unde se află și de ce este specială

Aflată între stațiunile Olimp și Costinești, stațiunea 23 August este o zonă mai puțin turistică, însă oferă un cadru sălbatic și o oază de liniște celor care vor să se bucure de frumusețea litoralului românesc fără prea multe facilități.

Bagajul pentru vacanța la mare. Ce să pui în valiză pentru un sejur scurt pe litoral

Când pleci la mare, cel mai bun lucru pe care poți să îl faci înainte este o listă cu lucruri pe care să le iei la tine. Bagajul pentru vacanță este un element esențial pentru a avea o vacanță liniștită.

Topul celor mai aglomerate destinații turistice din lume. Locul unde sunt 118 turiști la fiecare localnic

Vacanțele oferă ocazia de a evada din rutina zilnică, de a descoperi culturi diferite, obiective celebre și preparate culinare noi. Totuși, experiența poate deveni mai puțin plăcută atunci când destinațiile sunt invadate de sute de turiști.

Recomandări
Război juridic în PNL. Ce urmează după ce Tribunalul a suspendat hotărârile luate la Congres. Decizia este executorie

Tribunalul București a luat o nouă decizie în favoarea contestatarilor liberali ai lui Ilie Bolojan.

Cum își întărește apărarea România după summitul NATO. Programele în care a intrat țara noastră

România a anunțat la summitul NATO că va înființa, alături de alte state membre, „Banca pentru Apărare, Securitate și Reziliență”, prin intermediul căreia va fi sprijinită producția de echipamente militare. Unul dintre sediile instituției va fi la noi.

Harta salariilor nete din România. Județele în care se câștigă cel mai bine și cele rămase la coadă

În 2026, salariile românilor au continuat să crească, însă ritmul nu este același în toate domeniile. Diferențele nu se văd doar între meserii, ci și între județe.