ProTV, ProFM si MTV prezinta Revelionul Live Revolution in Piata Revolutiei

×
Publicitate

Pregatiti-va pentru o mega-petrecere "Jos Palaria"! In ultima noapte a lui 2009, romanii sunt invitati de ProTV, ProFM si MTV sa-si ia palariile, caciulile sau sepcile, si sa petreaca revelionul in Piata Revolutiei.

Puya, Simplu, Voltaj si Loredana sunt doar cativa dintre artistii care vor incalzi atmosfera. Dar vor exista si multe momente surpriza.

Distractia va incepe joi inca de la ora 17.00, cand pe plasmele amplasate in Piata Revolutiei, MTV va difuza cele mai tari videoclipuri din ultimii 20 de ani.

Revelionul Live Revolution
La ora 19.00 fanii adevarati ai lui Michael Jackson sunt invitati pe scena alaturi de dansatori profesionisti, care au pregatit momente speciale in memoria starului. La 19.30 intra in actiune DJ-ii ProFM, George Vintila si Claudiu Sara, care vor fi responsabili de atmosfera incendiara, iar de la 20.30 ii vor aduce pe scena Live Revolution pe cei mai tari artisti ai momentului.

La miezul noptii, cei prezenti in Piata Revolutiei vor intra in 2010 sub o ploaie de artificii si un spectacol incredibil de lumini. Pentru prima oara in Romania, va avea loc un spectacol de proiectii 3D senzational, pe cladirea Muzeului National de Arta al Romaniei.

Petrecerea va fi difuzata integral de MTV si pe www.mtv.ro, incepand cu ora 20.30, iar principalele momente de la cel mai tare show al anului vor putea fi urmarite si pe ProTV.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
2009 pare sa fi fost anul berzei in showbizul american!

Numeroase vedete au devenit anul acesta mamici sau tatici. Si, cum tot vorbim de Hollywood, n-aveau cum sa lipseasca excentricitatile.

Ghici cine a urinat pe Kim Kardashian! Si nu, nu este Eminem...

Daca despre Mariah Carey se barfeste ca fost  "victima" ...vezicii rapperului, Kim Kardashian a avut ghinion in fata unui alt personaj. O... maimuta a urinat, fara retinere, pe frumoasa bruneta.

Coco-Pitzipoanca se revarsa pe plaja

Cine e Coco-Pitzipoanca?! Nu se poate sa fi uitat atat de repede cel mai pitoresc personaj aparut in paginile tabloidelor de peste Ocean. Unde mai pui ca e si nevasta de star: sotul ei este rapperul Ice-T.

Recomandări
Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Ultimul weekend de vară aduce peste 120.000 de turiști la mare. Septembrie vine cu vreme bună și prețuri mai mici

Ultimul weekend de vară aduce peste 120 de mii de turiști pe litoralul românesc, potrivit reprezentanților patronatelor din turism.

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în Ucraina. Ce se va schimba

Un înalt oficial rus spune că Moscova nu a folosit până acum din ”bun simț” arme nucleare în războiul din Ucraina, dar va răspunde ”simetric” dacă aliații Kievului îi vor furniza acestuia componente de arme nucleare tactice.