Paula Seling a parasit "Dansez pentru tine"! Adela si Stiven sunt in finala

×
Codul embed a fost copiat

Trei stiluri de dans au incins vineri seara atmosfera si trei perechi s-au luptat cu toata energia pentru un loc in finala de la Dansez pentru tine.

Prin votul publicului, din "ringul visurilor" au iesit Paula Seling si Tudor, iar Adela Popescu, Octavian Strunila si partenerii lor isi vor disputa saptamina viitoare marele premiu.

Dezamagiti si cu lacrimi in ochi, Paula si Tudor au stins flacara visului lor. Au luat note de 10, au incantat telespectatorii si juriul cu dansuri reusite, au ajuns atat de departe, dar nu suficient incat sa-si implineasca marea dorinta. Cu un premiu de 15.000 de euro ies din concurs, inaintea finalei.

Emotionati si plini de speranta, Adela Popescu si Alex au mai facut un pas pentru ca visul lor sa devina realitate. Au luat 10 pe linie la folclor international, au dansat incredibil la bara si au fost sustinuti de telespectatori sa ramana in competitie.

Chiar daca au concurat cu doua perechi extrem de bune si au trecut prin doua dueluri consecutive, Octavian si Ella au fost si ei de nota 10.

Citește și
Adelina si Andrei
Golasa, Adelina Pestritu s-a sarutat cu fiul lui Bote pe ritm de dans

Pentru ca isi doreau sa ajute o familie nevoiasa, dar si sa simta emotiile din ringul visurilor, Julia Jianu si sotul ei au interpretat in pasi de tango doua pesonaje extrem de cunoscute.

Vineri seara, toate perechile editiei a 10 s-au reunit din nou, la Dansez pentru tine, pentru a-si disputa titlul de cea mai indragita echipa. Telespectatorii au o saptamana la dispozitie sa-si voteze favoritii.  Verdictul se va da pe 1Decembrie, in marea finala, cand castigatorii vor mai dansa o data, in pasi de free-style si improvizatie.

 

Articol recomandat de sport.ro
Reacția americanilor când au văzut că pot da peste România la CM 2026
Reacția americanilor când au văzut că pot da peste România la CM 2026
Citește și...
Ploaie cu apa si note de 10. Vezi finalistii de la Dansez pentru tine
Ploaie cu apa si note de 10. Vezi finalistii de la Dansez pentru tine

Concurentii au risipit energie cat sa mute si muntii din loc, dar numai 3 perechi se vor infrunta saptamana viitoare. Flacara s-a stins pentru Razvan si Lena, dupa 2 luni de repetiti istovitoare si 2 dueluri consecutive.

Golasa, Adelina Pestritu s-a sarutat cu fiul lui Bote pe ritm de dans
Golasa, Adelina Pestritu s-a sarutat cu fiul lui Bote pe ritm de dans

Intrata in ringul visurilor pentru un caz umanitar, ajutorarea unor copii orfani de mama si parasiti de tata, Adelina Pestritu si partenerul ei de dans, Andrei Iordache, presupusul fiu al designerului Catalin Botezatu, s-au sarutat salbatic.

Doinita Oancea a parasit
Doinita Oancea a parasit "Dansez "! Adela Popescu a luat 9 note de 10!

Energia parca nesecata a concurentilor si un stil de dans exotic venit tocmai din India au facut vineri noapte sa erupa un vulcan pe "Ringul visurilor".

Recomandări
Responsabili americani transmit Europei: Fără întărirea apărării până în 2027, SUA pot renunța la unele mecanisme NATO
Responsabili americani transmit Europei: Fără întărirea apărării până în 2027, SUA pot renunța la unele mecanisme NATO

Responsabilii americani i-au avertizat pe omologii europeni că, dacă nu-și consolidează până în 2027 capacitățile defensive, Statele Unite își vor sista participarea la anumite mecanisme de apărare ale NATO.

Căldură gratis în calorifere, trafic rutier ”ca afară” sau case pentru tineri. Ce promit candidații la Primăria Capitalei
Căldură gratis în calorifere, trafic rutier ”ca afară” sau case pentru tineri. Ce promit candidații la Primăria Capitalei

Energie termică gratis, fluidizarea traficului rutier sau locuințe pentru tineri. ȘtirileProTv.ro vă prezintă cele mai importante promisiuni electorale ale candidaților la alegerile pentru Primăria Capitalei, care sunt organizate în 7 decembrie 2025.

Criza apei i-a costat pe locuitorii din Prahova și Dâmbovița 120.000 euro pe zi. Restaurante și afaceri, forțate să caute apă
Criza apei i-a costat pe locuitorii din Prahova și Dâmbovița 120.000 euro pe zi. Restaurante și afaceri, forțate să caute apă

Criza apei din Prahova și Dâmbovița se îndreaptă spre o posibilă soluționare. Premierul Ilie Bolojan a anunțat că vineri seară alimentarea cu apă va fi reluată treptat, dar a avertizat că apa nu va fi deocamdată potabilă.