Maia Morgenstern vine la “Serviti, va rog!”

60356005

Maia Morgenstern, Vali Vijelie, Kamara si Roxana Ilie se vor intrece vineri si sambata seara, de la 20.30, la Pro Tv, in harnicie si rezistenta, in emisiunea “Serviti, va rog!”.

Actrita Maia Morgenstern va fi sufletul pensiunii si pasiunea copiilor clientilor veniti la relaxare in satul de la munte. Chiar daca sarcinile date de Nea Marin implica sau nu copiii, Maia va fi insotita peste tot de o liota de pusti. Ii va plimba cu poneiul, ii va duce in excursie pe munte si va pune in scena chiar si o piesa de teatru cu copiii, “Alice in Tara Minunilor” spre deliciul spectatorilor din pensiune.

Munca la bucatarie, gatitul, sculatul de dimineata, oboseala ii vor face probleme Maiei care va avea o cadere de calciu si va avea nevoie de ajutor medical pentru a-si reveni.

Kamara va avea parte de zile grele, mai ales ca va fi in post, pentru ca este luna Ramadanului si nu va manca nimic pana la apusul soarelui, nu va manca peste, porc, nu va bea alcool, va avea ore fixe pentru rugaciune, iar restul treburilor indicate cu intransigenta de Nea Marin vor trebui infaptuite cu simt de raspundere si multa implicare.

Plin de spirit si mereu pus pe sotii, Vali Vijelie mai mult va canta, va vorbi si va incerca sa fenteze treburile gospodaresti. Avand-o mereu alaturi pe frumoasa Roxana Ilie, Vali Vijelie o va rasfata, o va lauda, ii va canta pana cand aceasta va ajunge sa-i faca toata treaba cantaretului.

Cea mai buna gazda a saptamanii, cea care primeste cele mai multe voturi din partea clientilor, va face o familie saraca fericita, pentru ca o va trimite pentru prima data intr-o vacanta impreuna.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO O prezentatoare TV și-a cucerit fanii după ce s-a fotografiat la Italian Open: ”Bărbații merg la război pentru femei ca tine”
FOTO O prezentatoare TV și-a cucerit fanii după ce s-a fotografiat la Italian Open: ”Bărbații merg la război pentru femei ca tine”
Citește și...
Trupa de rock alternativ Îngeri și Corbi a lansat videoclipul piesei ”Infectat”: ”Singurătatea și neputința, teme centrale”

Formația de rock alternativ Îngeri și Corbi a lansat videoclipul melodiei ”Infectat”, o producție care aduce în prim-plan o realitate dificilă, foarte prezentă în societatea actuală.

Prințesa Kate, apariție elegantă în Italia, în prima vizită oficială în străinătate după tratamentul oncologic. GALERIE FOTO

Catherine, Prințesa de Wales, a fost întâmpinată cu entuziasm în Italia, în cadrul primei sale vizite oficiale în străinătate de la tratamentul împotriva cancerului, relatează CNN.

Postarea făcută de Metallica cu puțin timp înaintea concertului de la București | FOTO

Legendara trupă heavy metal Metallica concertează, miercuri (13 mai), pe Arena Națională din București.

Recomandări
Procurori celebri, reținuți pentru corupție. Un fost șef de parchet avea 100.000 euro în birou și 30.000 euro în mașină

Cei doi procurori cunoscuți din Constanța - vizați de o anchetă a Parchetului General - au fost reținuți pentru 24 de ore, după audierile de joi noapte din Capitală. 

Bolojan: Nu s-a văzut nicăieri o corecţie de deficit fără o contracţie economică şi, inevitabil, are şi nişte efecte adverse

Premierul interimar Ilie Bolojan a criticat fostele guverne pentru situația economică din 2023-2024 și a spus că este nedrept ca cei care încearcă acum să repare problemele să fie acuzați pentru efectele măsurilor necesare.

Schema prin care 30.000 de oameni din toată Europa au căzut în plasa unor escroci. Horia Brenciu: ”Mi-au scris oamenii”

Cel puțin 30.000 de oameni din toată Europa, inclusiv din România, au căzut în plasa unor escroci.