Vezi cum a petrecut Cristian Tantareanu Revelionul!

×
Publicitate

Omul de afaceri Cristian Tantareanu n-ar fi controversat daca n-ar surpinde cu adevarat de fiecare data. De Revelion s-a depasit pe sine si n-a mai chemat la chef dansatoare din buric.

A vrut o petrecere clasica asa ca invitat-o si pe vestita soparana Mariana Nicolesco, alaturi de care a avut sansa sa cante la miezul noptii " O sole mio". In cinstea oaspetilor, focurile de artificii au durat mai bine de o jumatate de ora.

Atmosfera a fost una de carnaval in Paradisul Verde. Cat despre masa de Revelion se pare ca a fost una aparte.

"Meniul a fost extrem de bogat pentru ca am avut vreo trei bucatari care au lucrat mai bine de 20 ani in Spania, Italia si Germania", spune domnul Tantareanu.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
Citește și...
Peste 3 milioane de romani au intrat in 2010 cu ProTV!

Romanii au petrecut ultima noapte din an alaturi de State de Romania si invitatii lui, la “Revelionul fara numar” difuzat de ProTV.

Uite cum mananca Barack Obama inghetata!

Aflat in vacanta in statul natal, Hawaii, Barack Obama si-a scos fiicele la o inghetata. In cateva clipe, locul cu pricina a fost inconjurat de 100 de localnici si turisti, curiosi sa-i afle gusturile.

Lui Hugh Hefner ii plac doar angajatele tinere!

Obisnuit sa fie inconjurat de femei tinere si frumoase, Hugh Hefner are aceleasi pretentii si atunci cand vine vorba despre angajatele sale. Mai ales cele care se ocupa cu organizarea diverselor evenimente marca Playboy.

Recomandări
Datoria publică a României, în creștere constantă. Suntem la 61,4% din PIB. Instrumentele de finanțare a deficitului bugetar

În luna mai 2026, datoria publică a României a depășit pragul de 1.194 de miliarde de lei, ceea ce reprezintă 61,4% din produsul intern brut, potrivit datelor publicate de Ministerul Finanțelor.

Răsturnare de situație. Întâlnirea lui Nicușor Dan cu liderii fostei coaliții privind legea salarizării, anulată mâine. SURSE

Întâlnirea dintre Nicușor Dan și liderii din fosta coaliție cu privire la legea salarizării nu va mai avea loc mâine, au precizat surse pentru Știrile PRO TV.

Bogdan Ivan: „Reducerea accizei cu 20% trebuia să ieftinească motorina, dar prețurile la pompă au sărit din nou de 10,4 lei”

Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, afirmă că reducerea accizei cu 20% trebuia să ieftinească motorina, însă prețurile la pompă au sărit din nou peste 10,2 - 10,4 lei.