"Sa dam uitarii criza!" Afla ce alte dorinte au romanii in 2011

×
Publicitate

Sanatate, fericire, o casa, un serviciu, copii, distractie si o lume mai buna. Acestea sunt cateva dintre dorintele pe care si le-au pus romanii pentru noul an.

Dorintele extravagante nu au mai fost marturisite ca in alti ani. Cei mai multi romani vor de la 2011 iesirea din criza economica si mai multi bani.

Pe scurt, romanii vor bani. Mai multi decat in 2010, daca se poate. Numai asa, spun ei, isi pot indeplini dorintele: vacante in strainatate, distractii sau o casa noua.

Cei care nu cred ca banii aduc si fericirea si-au dorit sanatate ca este mai buna decat toate.

Unii vor mai multa dragoste, altii si-au pus dorinte ceva mai concrete pentru noul an.

Tu ce dorinte ai pentru 2011?

 


 

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Simone Biles a postat pozele după operația de mărire a sânilor!
GALERIE FOTO Simone Biles a postat pozele după operația de mărire a sânilor!
Citește și...
Program și reguli de acces, concertul Metallica din București, 2026. Bidoanele goale de plastic, reutilizabile, sunt permise

Metallica ajunge la București pe 13 mai 2026, aducând o producție spectaculoasă, cu o scenă circulară amplasată în centrul terenului de pe Arena Națională. Trupele care vor deschide concertul din Capitală sunt Gojira și Knocked Loose.

Cele mai bine îmbrăcate vedete la Premiile BAFTA 2026. Ținutele cu care au strălucit pe covorul roșu. GALERIE FOTO

Covorul roșu de la BAFTA TV Awards din acest an a fost unul dintre cele mai spectaculoase momente ale sezonului de premii, adunând la Londra vedete de televiziune din întreaga lume.

Gala Premiilor BAFTA 2026. "Adolescence" a dominat gala cu 4 trofee. Lista completă a câștigătorilor

Premiile BAFTA TV din acest an au fost decernate la Londra, fiind premiate cele mai bune programe, actori și prezentatori de pe micul ecran din ultimele 12 luni.

Recomandări
Cum le răspunde Nicușor Dan criticilor care spun că e ”trumpist”, după ce a criticat UE de Ziua Europei: ”Ce v-am spus deja!”

Președintele Nicușor Dan susține că nu a criticat Uniunea Europeană în discursul pe care l-a susținut de Ziua Europei, ba, dimpotrivă, i s-a părut că textul său a fost ”un fel de declarație de afecțiune față de Europa”.

ANM: Răcire accentuată şi ninsori la munte. Cod galben de ploi torenţiale şi vijelii, în aproape toată ţara. HARTĂ

Administrația Națională de Meteorologie anunță o răcire accentuată a vremii, furtuni, vijelii și precipitații mixte la munte.

Primarul Londrei îi cere lui Keir Starmer să promită reîntoarcerea Marii Britanii în UE la următoarele alegeri

Primarul Londrei, Sadiq Khan, a declarat pentru CNBC că Partidul Laburist aflat la guvernare ar trebui să îşi asume oficial obiectivul revenirii Regatului Unit în Uniunea Europeană, la următoarele alegeri generale, transmite CNBC.