Iubita lui Cristiano Ronaldo a întors toate privirile la Festivalul de Film de la Veneția. Cum și-a făcut apariția. FOTO

62208624

Georgina Rodriguez, iubita lui Cristiano Ronaldo, a întors toate privirile la Festivalul de Film de la Veneția, unde și-a făcut apariția într-o ținută spectaculoasă.

Partenera lui Cristiano Ronaldo a purtat o rochie roșie, lungă, care îi punea în evidență silueta. Georgina și-a accesorizat ținuta cu o pereche de mănuși albe și un colier prețios care face parte din colecția ei de bijuterii de 4 milioane de lire sterline, scrie The Sun.

Cristiano Ronaldo, cea mai bine plătită vedetă de pe Instagram

Cristiano Ronaldo a depășit-o pe Kylie Jenner și a devenit cea mai bine plătită vedetă de pe Instagram.

Potrivit Daily Mail, fotbalistul, în vârstă de 38 de ani, încasează acum impresionanta sumă de 1,87 milioane de lire sterline pentru fiecare postare sponsorizată, în comparație cu Kylie, în vârstă de 25 de ani, care câștigă 1,47 milioane de lire sterline pentru fiecare postare.

Cristiano promovează adesea pe contul său de Instagram site-uri sportive precum LiveScore, brandul de wellness Therabody și casa de schimb de criptomonede Binance. El se mândrește cu un număr impresionant de 597 de milioane de urmăritori pe platforma de socializare, în timp ce Kylie îl urmează îndeaproape cu 397 de milioane de urmăritori.

Cristiano a înregistrat o creștere uriașă pe Instagram în ultimii ani, clasându-se pe locul al treilea în lista Instagram Rich List din 2019, când câștiga aproximativ 755.000 de lire sterline per postare sponsorizată.

Articol recomandat de sport.ro
Cum arată ultima ”bijuterie” lansată de BMW: ”Suntem mai pregătiți ca niciodată pentru viitor”
Cum arată ultima ”bijuterie” lansată de BMW: ”Suntem mai pregătiți ca niciodată pentru viitor”
Citește și...
Anghel Damian și Codin Maticiuc, dezvăluiri din culisele serialului „Cămătarii”. „Au păcate. Nu îi privim ca pe niște modele”

În această seară, de la 23:30, PRO TV difuzează premiera serialului documentar „Cămătarii”. Abonații VOYO pot vedea astăzi două episoade ale producției. 

„Au dat peste mine, ăsta a fost singurul lor ghinion”. Cămătarii, premieră pe PRO TV și VOYO

În această seară, de la ora 23:30, la PRO TV, telespectatorii vor putea urmări primul episod al serialului documentar CĂMĂTARII.

Unul dintre cele mai emoționante momente ale concertului Max Korzh a fost în timpul piesei dedicate victimelor din Ucraina

Arena Națională a fost aseară gazda unui fenomen cultural despre care România știa foarte puțin până acum. 

Recomandări
Calcule. Cât vor câștiga polițiștii și magistrații după noua lege a salarizării. Suma în funcție de grad

Salariile tuturor bugetarilor vor fi recalculate după o formulă prezentată, luni, de ministrul interimar al Muncii. 

Negocieri blocate pentru noul Guvern. Scenariul care se conturează după ce Nicușor Dan a luat în calcul un premier tehnocrat

La aproape trei săptămâni de la demiterea Guvernului Bolojan, președintele a avut o nouă serie de discuții cu câțiva dintre liderii fostei coaliții, dar tot nu s-a concretizat o formulă de guvernare.

„Bomba” de 11 miliarde de lei care va „bântui” bugetul salariilor la stat chiar dacă va fi adoptată o nouă lege a salarizării

Noua lege a salarizării unitare este prezentată de Guvern drept soluția pentru aducerea echității în sistemul bugetar. Însă, chiar dacă reforma va fi adoptată, statul tot va trebui să achite o notă de plată uriașă.