Baletul "Dansez pentru tine" s-a imbogatit cu doi dansatori de seama!

60204717

Baletul emisiunii “Dansez pentru tine” s-a mai imbogatit cu doi dansatori de seama care au deja fani in toata tara.


Edi Stancu i-a invitat sa faca parte din trupa de balet, coordonata de el, pe zambaretul Vova, fostul partener al Ginei Pistol, si pe cuceritoarea Luciana Muntean, care de-a lungul sezonului a adunat cele mai multe note de 10 si cuvinte de lauda din partea juriului.

Fericiti, Vova si Luciana au fost purtati pe brate si aruncati in sus de noii si nebunaticii colegi de trupa.

Vineri seara, la "Dansez pentru tine", Luciana si Pavel au ramas cu “bronzul” si cu un premiu de 15 000 de euro care sa-l ajute pe Sebica, nepotul Lucianei si pe mama acestuia sa inceapa sa cladeasca un viitor bun impreuna dupa un trecut dramatic.

Acest sezon "Dansez pentru tine" a fost castigat de catre echipa formata din Andrei si Giulia.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Dacia domină Europa! Cel mai bine vândut model în prima jumătate a anului 2026
FOTO | Dacia domină Europa! Cel mai bine vândut model în prima jumătate a anului 2026
Citește și...
Harper Beckham își va lansa propriul brand, la doar 15 ani. Cum se va numi afacerea fiicei lui David și Victoria Beckham

Harper Beckham, fiica în vârstă de 15 ani a lui David și Victoria Beckham, se pregătește să intre pe piața produselor de înfrumusețare cu propriul brand de skincare, care ar urma să fie lansat în 2027.

Electric Castle 2026 la final. Publicul a fost headliner-ul ediției

La 13 ani de la start, Electric Castle a încheiat, luni dimineața, o nouă ediție. Este doar un capitol dintr-o poveste despre oameni minunați, muzică bună și puterea de a crea împreună amintiri pentru o viață. 

„Odiseea”, regizată de Christopher Nolan, pe primul loc în box office, cu încasări de 124,5 milioane de dolari

În ciuda controverselor, filmul „Odiseea” e pe cale să devină block-buster-ul verii.

Recomandări
ANALIZĂ. De ce este importantă vizita președintei Indiei în România: „Cei 40 de oameni de afaceri nu au venit să facă turism”

Vizita oficială la București a preşedintei Indiei, Droupadi Murmu, prima în România a unui șef de stat indian după 32 de ani, este considerată foarte importantă, cel puțin din punct de vedere economic de către unii analiști de politică externă.

Ilie Bolojan, declarații după ședința de Guvern: Legea salarizării nu va fi gata până la 1 august

Ilie Bolojan a declarat că, în condițiile actuale, legea salarizării nu va putea fi votată în următoarea sesiune parlamentară extraordinară și că proiectul ar putea fi gata la începutul lunii august.

LIVE pe PRO TV și VOYO: FCSB - FK Auda, de la ora 20:45, în Conference League. Adversarii posibili din următorul tur

FCSB debutează în noul sezon din Conference League joi seară, contra formației letone FK Auda. Meciul se dispută pe stadionul Ghencea și va fi transmis în direct la PRO TV și pe VOYO.