A fost ingrozita cand a vazut cum arata in bikini. Transformarea dupa 18 luni a facut-o sa planga

61352275

O tanara din Marea Britanie a slabit 20 de kilograme pentru ca era dezgustata de modul in care arata in costum de baie.

Becky Latham in varsta de 32 de ani se considera supraponderala la cele peste 70 de kilograme ale sale, relateaza Daily Mail. Femeia, nascuta in Birmingham avea masura 14 si a avut un adevarat soc atunci cand prietenii au pozat-o pe plaja in timp ce era imbracata in bikini.

"Cand am vazut pozele, eram dezgustata de mine" a marturisit tanara care in 18 luni a reusit sa slabeasca aproape 20 de kilograme. Secretul ei. "Am facut sport si am inceput sa ridic greutati."

De bucurie s-a inscris la categoria "Bikini Diva" din cadrul competitiei de fitness Miss Galaxy Universe. "Am plans de bucurie cand am terminat concursul. Lacrimile si transpiratia din cele 18 luni au dat roade" a declarat ea.

femeie

 


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO ȘI VIDEO ”Cea mai tare reclamă a deceniului!” Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius, reuniți la aceeași masă înainte de Mondial
FOTO ȘI VIDEO ”Cea mai tare reclamă a deceniului!” Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius, reuniți la aceeași masă înainte de Mondial
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Surse: România vrea să negocieze cu Pfizer. Ce ar putea primi în schimbul vaccinurilor de 600 de milioane de euro

România caută soluții pentru plata celor 600 de milioane de euro către compania Pfizer după ce a pierdut procesul la Bruxelles. 

Miza enormă pentru România din spatele războiului din Iran, mai ales pe fondul recesiunii tehnice

Din cauza conflictului din Orientul Mijlociu sunt în pericol afaceri care ar putea aduce în România anul acesta 3,7 miliarde de dolari. Exporturile către țările din regiune se desfășoară cu dificultate. 

Ciclonul Erminio a lovit România, după pagube majore provocate în Grecia și Italia. Două coduri galbene de vreme rea

Ciclonul Erminio, care a luat o viață și a provocat pagube în Italia și Grecia, a ajuns și în România. Intensitatea la noi în țară este mai scăzută, dar ne așteaptă câteva zile de ploi abundente și vânt.