(P) Telekom Romania lanseaza campania Netliberare

×
Publicitate

Telekom Romania anunta lansarea campaniei Netliberare cu oferte speciale atat pentru abonati, cat si pentru utilizatorii Cartelei Telekom, la tarife incepand cu 5 euro/luna.

Frantisek Mala, Director Executiv Comercial, Segment Rezidential, Telekom Romania: "Telekom aduce Internetul mai aproape de utilizatori nu doar prin tarife mai atractive, ci si prin numeroase beneficii si avantaje de care acestia se pot bucura cu oferta Telekom - televiziune pe toate ecranele si functionalitati de top cu serviciul Internet TV, trafic generos de date pentru navigare pe net si video streaming, plus smartphone-uri de ultima generatie."

Clientii Telekom pot viziona programele TV preferate acasa, pe televizor sau oriunde merg, cu serviciul Telekom TV Web&Mobile si aplicatia Telekom TV, pentru tableta sau smartphone
 

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Imnul Mondialului, interzis minorilor: artista care îl cântă le-a sucit mințile bărbaților din întreaga lume
GALERIE FOTO Imnul Mondialului, interzis minorilor: artista care îl cântă le-a sucit mințile bărbaților din întreaga lume

Acest articol este un material publicitar al cărui conținut a fost realizat în mod independent de o terță parte, fără răspunderea editorială şi sub supravegherea PRO TV S.R.L.

Citește și...
(P) Prinde indiciul din Românii au talent și transformă inspirația în premii cu NIVEA Derma Control

La Românii au talent, emoția se simte până la piele. Fiecare moment de pe scenă aduce curaj, creativitate și acele secunde care te fac să spui „WOW” fără să te gândești. 

(P) Facultate, practică plătită și job la final. Cum funcționează studiul dual universitare la Kaufland

41 de locuri, trei specializări, bursă lunară pe toată durata studiilor și un loc de muncă pregătit la final. 

(P) LUCA relansează sandvișul cu Parizer sub sloganul “De poftă, nu de nostalgie”. Din 28 aprilie, în ediție limitată.

Sandvișul cu parizer revine în toate locațiile LUCA din România, în ediție limitată, folosind ingredientele clasice pentru cel mai autentic gust: parizer, ardei kapia proaspăt, muștar clasic, toate într-o chiflă generoasă. Atât.

Recomandări
Ilie Bolojan: PSD a aruncat țara în criză și trebuie să-și asume guvernarea sau să aibă demnitate și să recunoască greșeala

Într-un interviu exclusiv pentru corespondentul ȘtirilorProTV Robert Hoară, Ilie Bolojan afirmă că Partidul Social Democrat este responsabil pentru criza politică actuală și trebuie să își asume guvernarea alături de AUR. 

Fraudă de 18 milioane de lei la o firmă de deșeuri din București. Indiciu-cheie în anchetă: un Ferrari de 500.000 de euro

O firmă de reciclare și colectare a deșeurilor din București este acuzată că ar fi comis o fraudă de 18 milioane de lei.

PNL și USR fac front comun împotriva PSD. Social democrații ar avea două variante de premier

Cei din PNL și USR și-au dat mâna și construiesc un zid în fața PSD. Iar acest pol de dreapta devine principala forță din Parlament, cu cel mai mare număr de deputați și senatori.