Mesajul transmis de Ariana Grande, la o săptămână după moartea lui Mac Miller. ”Te-am adorat”

61986074
Getty

Cântăreața Ariana Grande a postat pe Instagram primul său mesaj după moartea fostului ei iubit, rapperul Mac Miller, la o săptămână după ce acesta a fost găsit fără suflare în urma unei supradoze de droguri.

Te-am adorat din ziua în care te-am cunoscut, când aveam 19 ani, și mereu o voi face. Nu pot să cred că tu nu mai ești aici. Nu mă pot obișnui cu ideea asta. Am vorbit despre asta. De atâtea ori. Sunt atât de supărată, nu știu ce să fac. Ai fost cel mai drag prieten al meu. Pentru atât de mult timp, în ciuda a tot. Îmi pare rău că nu am putut să te ajut și să-ți înlătur durerea. Chiar mi-am dorit asta. Cel mai blând, dulce suflet încărcat de demoni pe care nu-i meritai. Sper că ești bine acum”, a scris artista pe Instagram, alături de un video din timpul relației lor.

Imediat după moartea fostului ei iubit, Ariana Grande a postat pe Instagram o fotografie cu Mac Miller alb negru, fără să transmită vreun mesaj.

Cei doi au fost într-o relație timp de doi ani. La o săptămână după ce relația lor s-a încheiat, Mac Miller a fost arestat, iar Grande a scris pe Twitter: ”Te rog, ai grijă de tine.

Rapperul Mac Miller, în vârstă de 26 de ani, a murit săptămâna trecută în urma unei supradoze de droguri.

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicatia Stirile ProTV pentru telefoane Android si iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
Italia, împinsă la Cupa Mondială datorită clasamentului? Varianta apărută și ce spune regulamentul FIFA
Italia, împinsă la Cupa Mondială datorită clasamentului? Varianta apărută și ce spune regulamentul FIFA
Citește și...
Preşedintele Iranului, scrisoare către americani: Nu avem niciun sentiment de ostilitate faţă de cetăţenii obişnuiţi ai SUA

Preşedintele Iranului, Masoud Pezeshkian, a publicat miercuri o scrisoare adresată poporului american în care îi îndeamnă pe cetăţeni să „privească dincolo de retorica politică” şi să-şi reconsidere opinia despre ţara sa, relatează CNN.

Donald Trump s-a adresat naţiunii. Războiul este o „investiţie reală” pentru generaţiile viitoare. Niciun cuvânt despre NATO

Preşedintele american, Donald Trump, a afirmat miercuri seară că Statele Unite sunt o forţă militară de neoprit, adăugând că războiul este "o investiţie reală" pentru copiii americani şi generaţiile viitoare, scriu AFP şi Reuters.

Un bebeluș a murit după ce a fost atins de un glonţ rătăcit, în SUA. „O viaţă care abia începuse a fost curmată într-o clipă”

O fetiţă în vârstă de şapte luni aflată într-un cărucior a murit după ce a fost atinsă de un glonţ rătăcit, în Brooklyn, New York, în urma unor focuri de armă între bande rivale, afirmă oficialii oraşului, citaţi de Reuters.

Recomandări
Misiunea Artemis 2 a NASA, primul zbor cu echipaj uman în jurul Lunii în peste 50 de ani, a fost lansată cu succes. VIDEO

Pentru prima dată după mai bine de 5 decenii, NASA a trimis oameni într-o călătorie în jurul Lunii. De la centrul spațial din Florida, misiunea Artemis 2 a fost lansată cu succes. 

România a pierdut procesul cu Pfizer, în primă instanță. Cât costă vaccinurile anti-COVID comandate și anulate

Un tribunal din Bruxelles a decis miercuri, în primă instanță, că Polonia și România trebuie să achite sumele restante pentru vaccinurile anti-COVID comandate, în procesul cu Pfizer/BioNTech.

Guvernul a găsit o soluție să nu taie acciza la motorină: benzinăriile să compenseze „voluntar” prețurile cu 25 de bani

S-a ieftinit motorina la unele benzinării, cu 40 de bani, după ce miercuri a intrat în vigoare primul set de măsuri de pe piața carburanților.