Bill Clinton e fortat de fiica sa slabeasca: va fi socru

60284721

Fiica fostului presedinte al SUA, Bill Clinton, i-a cerut tatalui sa slabeasca daca vrea sa fie de fata la nunta ei.

Chelsea Clinton nu s-a sfiit sa il puna la punct pe cel care a fost timp de 8 ani de zile cel mai puternic om al planetei. “Chelsea nu crede ca arat in forma, la cei 63 de ani ai mei”, a spus fostul presedinte al SUA la o intalnire publica din Washington.

Clinton trebuie sa isi conduca fiica la altar la nunta care va avea loc la vara, dar trebuie sa si arate bine.

Cand am intrebat-o cam de ce crede ea ca nu arat in forma, ca nu sunt bine, Chelsea mi-a spus ca ar trebui sa mai slabesc in jur de 8 kilograme. Pana acum, cred ca sunt la jumatatea drumului”, s-a confesat fostul presedinte.

Clinton spune ca fiica lui i-a fost mereu foarte apropiata si ca nu ar fi vrut sa se marite la 30 de ani, ci la 35. Chiar si asa, presedintele e multumit de viitorul ginere. Acesta este fostul iubit din adolescenta al fiicei sale: Marc Mezvinsky.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Fosta luptătoare din UFC și-a surprins fanii cu un pictorial interzis minorilor: ”Sunt puși, nu?”
FOTO Fosta luptătoare din UFC și-a surprins fanii cu un pictorial interzis minorilor: ”Sunt puși, nu?”
Citește și...
22 de lideri UE, printre care și Nicușor Dan, au semnat o scrisoare în care cer o reuniune de urgență pe tema Ceuta

22 de lideri europeni, inclusiv președintele României, Nicușor Dan, au trimis o scrisoare comună prin care cer o reuniune de urgență a miniștrilor de Interne, după evenimentele recente de la Ceuta.

VIDEO. O explozie a zguduit un restaurant din centrul Moscovei, provocând moartea mai multor oameni. Cel puțin 15 sunt răniți

Trei persoane au murit în urma unei explozii care a avut loc, sâmbătă, la un restaurant din Piața Kudrinskaya din capitala Rusiei, a anunțat Direcția Generală din Moscova a Ministerului Afacerilor Interne.

Spania a instalat o barieră maritimă de 500 de metri lungime la granița dintre Ceuta și Maroc. 67 de imigranți au murit

Sâmbătă, Spania a instalat o barieră de 500 de metri lungime la frontiera maritimă dintre teritoriul său nord-african Ceuta și țara vecină, Maroc, după ce zeci de mii de migranți au trecut ilegal granița.

Recomandări
Nivelul Dunării scade îngrijorător. Armata va detona o stâncă pentru a devia cursul apei spre centrala de la Cernavodă

Operațiuni urgente pe Dunăre. Reprezentanții Armatei au făcut măsurători, iar duminică, 02 august, vor detona o stâncă pentru a devia cursul apei spre centrala de la Cernavodă.

Guvernul cere reducerea consumului de energie. România încearcă să evite importurile mari în următoarea perioadă

Guvernul caută soluții pentru ca România să importe cât mai puțină energie electrică în următoarea lună. Instituțiile de stat vor fi obligate să reducă din consum, iar cele private sunt îndemnate să își mute activitățile din orele de vârf.

La următoarea evaluare este posibil ca România să nu mai scape de retrogradarea la ”junk”. Acum am evitat la limită

România a evitat, pentru moment, retrogradarea în categoria statelor nerecomandate pentru investiții. Agenția de evaluare financiară Fitch ne-a păstrat ratingul de țară.