Tupeu incredibil. Au vrut sa fie liberi chiar de ziua fetitei pe care au bagat-o in spital

×
Publicitate

Fetita din Hunedoara zdrobita in bataie de cea care i-a dat viata si de iubitul ei a implinit azi un an si se afla in continuare in spital cu craniul spart si fractura de umar.

Tot astazi mama ei si iubitul femeii au aparut in fata judecatorilor de la Tribunalul Hunedoara si au incercat sa-i convinga ca nu ei au provocat ranile de pe corpul copilei. Magistratii nu s-au lasat impresionati de povestile lor si au decis sa ramana in arest pentru rele tratamente aplicate minorilor.

Copila a ajuns la spital in urma cu cateva zile cu fractura de craniu si de umar si cu trupul plapand, plin de vanatai. La un an, Larisa cantareste mai putin de 6 kilograme, adica jumatate din greutatea unui copil normal. Nu merge in picioare, nu vorbeste si singurele sunete pe care le scoate sunt nearticulate. Tuturor li s-a facut mila de fetita care a implinit astazi un anisor.

Femeia care a maltratat copila si concubinul acesteia s-au intors in arestul Politiei.
 

Articol recomandat de sport.ro
După ce a spulberat Roma, Cristi Chivu și-a început conferința vorbind despre Mircea Lucescu
După ce a spulberat Roma, Cristi Chivu și-a început conferința vorbind despre Mircea Lucescu
Citește și...
Adolescenta disparuta in Parcul National Retezat. Fata se afla intr-o tabara organizata de un preot

S-a dat alarma in Hunedoara, dupa ce o adolescenta de 14 ani a disparut in Parcul National Retezat. Fata a mers intr-o excursie cu cortul, impreuna cu mai multi colegi de varsta ei, dar si cu 10 adulti.

Protest inedit pe trecerea de pietoni. Angajatii termocentralei Mintia din Hunedoara, nemultumiti de noile contracte de munca

Protest zgomotos luni dimineata la Mintia, in judetul Hunedoara, unde 300 de angajati de la termocentrala au traversat DN7 pe zebra, timp de o jumatate de ora, dus-intors.

Ziua portilor deschise la Sarmisegetuza Ulpia Traiana. Lupta de cucerire a dacilor a fost recreata pentru turisti

Fosta capitala a Daciei Romane, Sarmisegetuza Ulpia Traiana, si-a deschis duminica portile pentru curiosii care au vrut sa afle mai multe despre istoria noastra.

Recomandări
Vremea se schimbă radical în România, din cauza unei mase de aer polar. Lapoviţă şi ninsoare, posibil şi în București

Vremea se răceşte accentuat începând de marţi, aşa încât în Săptămâna Mare vor fi precipitaţii mixte, chiar şi sub formă de lapoviţă şi ninsoare, posibil şi în Capitală, cel mai rece fiind în cursul zilei de vineri.

PSD vrea un nou protocol al coaliției. Va renunța să dea următorul premier dacă PNL îl înlocuiește pe Bolojan - surse

PSD vrea modificarea protocolului coaliției și este dispus să renunțe la funcția de prim-ministru până la următoarele alegeri dacă PNL alege să îl schimbe pe Ilie Bolojan, transmit surse politice pentru Știrile ProTV.

Medicii de la Spitalul Universitar, şedinţă privind starea lui Mircea Lucescu. Vor stabili cum să intervină

Medicii de la Spitalul Universitar din București se întâlnesc pentru a discuta despere complexitatea cazului lui Mircea Lucescu, aflat la ATI.