LOTO 6/49. Numerele extrase duminica, 7 mai 2017

61869496

LOTO 6/49. Duminica, 7 mai, au avut loc noi trageri Loto 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 si Super Noroc.

LOTO 6/49. Numerele extrase duminica, 7 mai 2017:

Loto 6 din 49: 18, 13, 21, 4, 16, 11
Noroc: 1 2 8 9 6 4 6
Joker: 38, 33, 15, 41, 23 / 6
Noroc Plus: 7 4 7 9 2 4
Loto 5 din 40: 22, 3, 24, 35, 29, 7
Super Noroc: 3 1 6 2 4 5

La Loto 6/49, la categoria I, se inregistreaza un report in valoare de peste 9,72 milioane de lei (peste 2,14 milioane de euro). La Noroc este in joc un report cumulat in valoare de peste 2,2 milioane de lei (peste 483.700 de euro).

In urma tragerii Joker de joi, la categoria I, se inregistreaza un report in valoare de peste 5,45 milioane de lei (peste 1,2 milioane de euro), iar la categoria a II-a peste 52.500 de lei (peste 11.500 de euro). La Noroc Plus a ramas in joc, la categoria I, un report in valoare de peste 43.000 de lei (peste 9.500 de euro).

Loto 5/40 inregistreaza la categoria I un report de peste 607.000 lei (peste 133.600 de euro). La jocul Super Noroc, reportul categoriei I este de peste 65.000 de lei (peste 14.400 de euro).

Articol recomandat de sport.ro
De film! Starul Braziliei și-a înșelat iubita cu cea mai bună prietenă a ei
De film! Starul Braziliei și-a înșelat iubita cu cea mai bună prietenă a ei
Citește și...
Fostul primar al Iașiului condamnat la 20 de ani pentru viol a fost dat în „urmărire națională”. Curajul unei fete de 14 ani

Fostul primar al Iașiului, Ionel Onofraș, a fost dat în urmărire națională miercuri seară, după ce polițiștii care ar fi urmat să-l ducă la penitenciar nu l-au găsit acasă.

De la o șicanare în trafic între doi tineri, de 19 și de 22 de ani s-a ajuns la tâlhărie calificată și arest preventiv

Un tânăr din Gorj a fost reținut și riscă să fie arestat preventiv, după o șicanare în trafic urmată de tâlhărie calificată.

Doi turiști s-au rătăcit în Piatra Craiului, într-o zonă abruptă. Au fost salvați după o noapte de intervenție dificilă

Doi turiști lituanieni care s-au rătacit în masivul Piatra Craiului din Județul Brașov au fost găsiți și recuperați de salvamontiști după o acțiune dificilă, care a durat toată noaptea.

Recomandări
Anunțul oficial al Guvernului: Una dintre cele mai mari companii de stat din istoria României intră în faliment pe 31 mai

CFR Marfă va intra în faliment până la 31 mai 2026, a explicat viceprim-ministrul Oana Gheorghiu. Compania are datorii de cel puțin 1,17 miliarde de lei și, în plus, Guvernul a înființat o altă companie cu același obiect de activitate: Carpatica Feroviar

Referendum intern în PSD: o singură întrebare decisivă – rămâne sau pleacă Ilie Bolojan din funcția de premier

Secretarul general al PSD, Claudiu Manda, a declarat, joi, că pentru referendumul intern de pe 20 aprilie se conturează, mai degrabă, o singură întrebare şi anume dacă păstrează sau retrag sprijinul politic pentru premierul Ilie Bolojan.

Paradoxul apei potabile, produs vital și semn de civilizație, care e scumpă în județele sărace și ieftină în Capitală

În Capitală, unde salariile și pensiile sunt cele mai mari din țară, apa este aproape de două ori mai ieftină decât în Vaslui, unde veniturile sunt cu mult mai mici. Diferențele evidențiază decalajele majore între regiunile României.