iLikeIT. George Buhnici si Marian Andrei au testat sase baterii. Care sunt concluziile lor

×
Publicitate

Am mai vorbit la iLikeIT despre cabluri si baterii. Standardele avanseaza iar bateriile sunt din ce in ce mai bune si mai ieftine.

George Buhnici si Marian Andrei au test sase baterii si va prezinta concluziile lor in video-ul de mai sus.
 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
Citește și...
Ministrul Transporturilor a anuntat o noua amanare la metroul din Drumul Taberei. Cand va fi de fapt finalizata Magistrala 5

Magistrala 5 de metrou din Drumul Taberei (Raul Doamnei - Eroilor) va fi finalizata abia la sfarsitul primului semestru al anului viitor, a declarat vineri ministrul Transporturilor, Razvan Cuc.

AJVPS cere reinfiintarea cotelor de vanatoare pentru ca ursii iesiti din hibernare sunt periculosi. Ce NU spun insa vanatorii

La cateva luni dupa ce vanatoarea de specii protejate a fost interzisa complet in Romania, vanatorii fac eforturi disperate ca sa isi recastige dreptul de a ucide ursi.

Sapte tineri retinuti pentru ca vindeau pe internet droguri de mare risc. Ce au gasit politistii in locuintele lor

Aproape 2 kilograme de droguri au gasit politistii in urma unor perchezitii care au avut loc atat in Sibiu, cat si in Mures.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Titlurile de stat ar putea deveni garanție pentru credite bancare. Românii nu ar mai fi nevoiți să le vândă pentru bani

Pentru prima dată, românii care au titluri de stat precum „Fidelis” ar putea obține credite bancare cu ajutorul lor. Titlurile de stat le-ar putea servi drept garanție pentru împrumuturi fie de consum, fie ipotecare.