Iasmin Latovlevici s-a insurat in Timisoara: Roxana, mireasa lui a atras toate privirile

×
Publicitate

Stelistul Iasmin Latovlevici si-a luat astazi ramas bun de la admiratoarele din tribune si de la burlacie.

Simpaticul Lato i-a spus da in fata lui Dumnezeu iubitei sale Roxana. Slujba de cununie a avut loc la o biserica din Timisoara, iar petrecerea se tine in localitatea Giroc, acolo unde special pentru miri a fost amplasat un cort in care pot incapea cei 500 de invitati.

Extrem de emotionati si de atenti la tinute, croite special pentru ei de designerul Catalin Botezatu, cei doi miri si-au jurat credinta la o biserica sarbeasca din Timisoara. Le-au stat alaturi nasii: fostul coleg al lui Latovlevici de la Poli Timisoara si actualul portar al lui Manchester City, Costel Pantilimon si sotia acestuia.

Petrecerea va avea loc in localitatea Giroc, de langa Timisoara. Acolo sunt asteptati sa soseasca toti colegii de echipa ai lui Lato dar si alti aproape 500 de invitati. Mancare va fi din belsug si pe toate gusturile, iar muzica in general sarbeasca.

Iasmin Latovlevici a semnat in 2010 cu Steaua un contract pe 5 ani. La eveniment era invitat si finantatorul echipei, Gigi Becali.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Pepe a ramas fara permis de conducere dupa ce a fost prins conducand cu 127 de kilometri la ora

Spiritul latino de care da mereu dovada Pepe l-a lasat pe cantaret pieton.

Becali s-a intalnit cu avocatii dupa slujba calugarilor de la Athos: Hagi il va vizita in inchisoare

In timp ce Gigi Becali se roaga pentru eliberare doi calugari monahi de la Muntele Athos au oficiat slujba de duminca in Biserica Penitenciarului Rahova.

LOTO 6/49, numerele castigatoare din 2 iunie. Premiul de 37,1 milioane de lei nu a fost castigat

Duminica, 2 iunie, au avut loc noi trageri LOTO 6/49, NOROC, JOKER, NOROC PLUS, LOTO 5/40 si SUPER NOROC.

Recomandări
Oficial CNSAS, după declarațiile lui Nicușor Dan despre dosarul Revoluției: „De când adevărul are termen de prescripție?”

Vicepreședintele CNSAS, Mădălin Hodor, propune modelul german pentru dosarele Revoluției și Mineriadei, după ce președintele Nicușor Dan s-a declarat sceptic că acestea mai pot fi soluționate după 36 de ani.

Islanda a votat împotriva aderării la Uniunea Europeană, a anunțat postul public de televiziune RUV

⁠Islanda a respins propunerea guvernului de a ⁠iniția negocieri de aderare la Uniunea Europeană, ‌a anunțat postul public de televiziune RUV, în condițiile în care mai sunt de numărat doar câteva voturi.

Președintele Finlandei nu crede că Rusia va ataca NATO: „Nu are sens să pună la încercare cea mai puternică alianță militară”

Preşedintele Finlandei, Alexander Stubb, a declarat că nu crede că Rusia ar risca un atac împotriva unei ţări membre NATO şi că „nu ar avea niciun sens” să pună la încercare hotărârea alianţei, relatează Reuters.