FOTO. Diferenta intre Piata Victoriei dupa 280.000 de protestatari si Palatul Cotroceni, dupa 2500 de protestatari
![curat murdar proteste](https://image.stirileprotv.ro/media/images/1920x1080/Feb2017/61864577.jpg)
Duminica seara, la ora 22.00, ultimii sustinatori PSD au plecat spre case de la Cotroceni, spunandu-si unii altora ca se vor vedea si in serile urmatoare tot in fata Palatului Cotroceni. In urma lor au ramas aruncate pancartele pe care le-au sustinut.
De partea cealalta, ca si in celelalte nopti, Piata Victoriei a fost curata de un grup de protestatari care s-a ocupat sa stranga din urma celor peste 280.000 de oameni care au ajuns in strada, in fata Guvernului.
![](https://image.stirileprotv.ro/media/images/680xX/Feb2017/61864577.jpg)