Bătaie pe televizoare la promoţie, într-un magazin din Bacău. Nimeni nu a depus plângere

×
Publicitate

Imagini incredibile în Bacău la inaugurarea unui hipermarket.

Preţul redus al unor televizoare i-a făcut pe unii să îşi piardă cumpătul şi, la scurt timp, s-a lăsat cu îmbrânceli zdravene.

O femeie se luptă de la egal la egal cu un bărbat pentru un televizor. Peste numai câteva secunde alţi doi clienţi îşi aruncă vorbe grele.

Clienţii au aşteptat răbdători la uşi pentru că angajaţii să le deschidă, însă, când s-au văzut printre rafturi, a început competiţia. În ciuda faptului că puţin a lipsit să nu se ajungă la violente, nimeni nu a făcut plângere la poliţie.

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon! 

Articol recomandat de sport.ro
Soția lui Lautaro Martinez a rupt tăcerea: ”Doar noi știm ce e în spate”
Soția lui Lautaro Martinez a rupt tăcerea: ”Doar noi știm ce e în spate”
Citește și...
Ministru: ”Românul din Estonia, primul pilot NATO care doboară o dronă cu un F-16”. De ce nu s-a întâmplat asta și în România

Pilotul român care a doborât marți o dronă deasupra Estoniei este primul pilot NATO care a reușit să doboare un astfel de aparat de zbor cu un avion F-16, a declarat ministrul Apărării pentru Știrile ProTV.

România încearcă să reducă numărul accidentelor grave. 38 de instituţii au semnat Pactul pentru Siguranţă Rutieră

Deşi numărul deceselor rutiere a scăzut anul trecut cu aproape 12%, România rămâne pe locul doi în Uniunea Europeană la capitolul mortalitatea pe şosele.

„Ferma groazei” din Cluj, fără autorizație. Sute de animale au murit de foame, iar cele supraviețuitoare sunt încă acolo

Ferma din județul Cluj unde sute de bizoni, cerbi și alte animale sălbatice au murit de foame a rămas fără autorizație de funcționare, potrivit Ministerului Mediului. 

Recomandări
Procurorul-șef european Kovesi face acuzații grave la adresa unui fost guvern bulgar. ”Cei opt pitici”, caz unic în Europa

Laura Codruța Kovesi, procurorul-șef român al Parchetului European, acuză un fost guvern bulgar de ilegalități în numirea procurorului care a reprezentat Bulgaria în cadrul instituției europene. Magistratul suspendat de Kovesi a fost găsit acum vinovat. 

De ce au fost începute, simultan, mai multe șantiere în București. Explicația primarului Ciprian Ciucu

Primăria Municipiului Bucureşti a anunțat că a deschis simultan mai multe şantiere de infrastructură.

Tribunalul Militar începe miercuri dezbaterile finale în dosarul 10 August. Faptele se prescriu în octombrie

Tribunalul Militar Bucureşti a programat miercuri şi joi dezbaterile finale în dosarul 10 August, în care foşti şefi ai Jandarmeriei sunt judecaţi pentru intervenţia în forţă împotriva protestatarilor din Piaţa Victoriei.