PNL se laudă că răsplătește bunii-platnici la bugetul de stat, dar bonificația de 5% se aplică tot numai firmelor
PNL creşte bonificaţia pentru buni platnici de la 3% la 5%, printr-un amendament care a fost depus de către deputatul ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›