Scandal la un fast-food. O vânzătoare a scuipat în mâncarea clientului

61949286
Facebook.com

O angajată a unui lanț de restaurante fast-food din SUA a provocat un scandal, după ce a scuipat în mâncarea unui client.

Potrivit Fox News, înregistrarea video a acestui incident a fost postată pe Facebook și a ajuns virală, după ce a strâns peste 350.000 de vizualizări, în doar 2 zile de la postare.

Scandalul ar fi pornit, se pare, după ce un client a intrat la 3 dimineața într-un restaurant fast-food, care se numește Pita Pit, cerând un sandwich.

În acel moment, vânzătoarea s-ar fi enervat, deoarece era aproape de ora închiderii și voia să plece acasă. Între cei doi ar fi izbucnit o ceartă, iar vânzătoarea ar fi scuipat în mâncarea clientei, de față cu ea.

Într-un alt mesaj postat pe Facebook, conducerea companiei și-a cerut scuze față de clienți pentru comportamentul angajatei respective, spunând că sunt proprietarii firmei sunt ”șocați și întristați”.

Articol recomandat de sport.ro
Victorie de moral obținută de Ucraina în fața Rusiei
Victorie de moral obținută de Ucraina în fața Rusiei
Citește și...
Un bărbat de 53 de ani din Iași și-ar fi ucis tatăl de 81 de ani după ce i-a cerut un lucru

Caz extrem de violență în familie, încheiat cu o crimă. Un bătrân de 81 de ani a fost ucis într-o pădure din județul Iași, iar principalul suspect este chiar fiul acestuia, un bărbat de 53 de ani. 

Bărbatul din Galați care ținea de două săptămâni în casă cadavrul iubitei sale a fost arestat. Ar fi ucis-o în bătaie

Bărbatul de 40 de ani din Galați, care ținea de două săptămâni în casă trupul neînsuflețit al partenerei sale, a fost arestat. Procurorii au ajuns la concluzia că el ar fi cel care a ucis-o în bătaie pe femeia de 59 de ani.

O femeie din Prahova a fost amenințată cu moartea de soț. Bărbatul a fost reținut după ce a încălcat ordinul de protecție

Un bărbat de 58 de ani din Sângeru, județul Prahova, a fost reținut de polițiști după ce, aparent fără motiv, și-ar fi luat soția la bătaie. 

Recomandări
A treia zi de grevă în Sănătate. Medic: „Guvernul trebuie să-și asume în scris faptul că nu o să scadă veniturile”

În sănătate, unele spitale continuă greva, în timp ce altele nu au întrerupt deloc programul operator și de consultații.

SUA au atacat din nou Iranul, după ce Trump a promis că va lovi ţara „foarte dur”. Ce au distrus americanii

Armata Statelor Unite a lansat atacuri împotriva Iranului, după ce preşedintele Donald Trump a promis miercuri că va lovi ţara „foarte dur”, a anunţat Comandamentul Central al SUA (CENTCOM), citat de CNN.

Declarațiile de avere ar putea fi din nou publice, dar cu multe informații ascunse. Ce nu vom mai putea afla

Declarațiile de avere ale demnitarilor ar putea fi din nou accesibile pentru toată lumea. Deputații au votat noua lege a integrității, care conține până la urmă, după lungi discuții, și obligativitatea publicării averilor.