O mamă și-a torturat fiicele vitrege din cauza geloziei. Ororile suferite de minore

61849408

O femeie și-a torturat fiicele vitrege, timp de trei ani, deoarece credea că soțul le iubește mai mult. Abuzurile au avut loc de-a lungul a trei ani.

Femeia de 28 de ani din Kazahstan le înfigea ace sub unghii, a încercat să le străpungă limbile și le-a înțepat pe fetițe cu șurubelnițe. Femeia a ținut și un jurnal în care descria în detaliu ororile la care le-a supus pe minore, scrie The Mirror.

“Pe sora mea a tăiat-o pe spate cu un cuțit și ne obliga să facem baie cu apă rece”, a declarat fiica cea mare.

Minorele au povestit totul bunicii care a mărturisit că cele trei surori urinau sânge după bătăile primite.

La începutul mariajului, femeia și-a tratat fiicele vitrege cu bunătate și dragoste, însă comportamentul său s-a schimbat radical după ce a născut un băiat. Tânăra mireasă credea că soțul își iubește mai mult fiicele, așa că a început să le bată și să le tortureze.

În cele din urmă, victimele au reușit să mărturisească totul profesorilor, care, șocați, au dezvăluit totul poliției. Agresoarea, însărcinată cu al doilea copil, riscă 8 ani de închisoare dacă va fi găsită vinovată.

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon!a 

 Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

 

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Gestul unui bărbat, după ce a aflat că este condamnat pentru uciderea soției sale

Un bărbat care și-a ucis soția prin strangulare a fost surprins plângând, imediat ce a aflat sentința pentru faptele sale.

Cazul tinerilor înjunghiați în Vaslui. De ce s-a întors atacatorul la locul faptei

Incident sângeros la Vaslui. Trei elevi au fost răniți pe stradă, după ce au ieșit de la cursuri, de un tânăr de 17 ani, elev și el.

Cum arată un polițist, după ce a fost mușcat de ureche de un hoț. Ce a pățit agresorul

Un bărbat din Marea Britanie a fost condamnat la 13 ani de închisoare, după ce l-a mușcat pe un polițist de ureche, în încercarea de a se opune arestării.

Recomandări
Ro-Alert în Tulcea, după ce o dronă a fost detectată în apropierea României. Două F-16 au fost ridicate de la sol

Populaţia care locuieşte în zona de nord a judeţului Tulcea a primit, duminică, în jurul orei 10:55, un nou mesaj RO-ALERT pentru a fi avertizată cu privire la posibilitatea căderii unor drone sau a unor fragmente din acestea.

Islanda a votat împotriva aderării la Uniunea Europeană, a anunțat postul public de televiziune RUV

⁠Islanda a respins propunerea guvernului de a ⁠iniția negocieri de aderare la Uniunea Europeană, ‌a anunțat postul public de televiziune RUV, în condițiile în care mai sunt de numărat doar câteva voturi.

Președintele Finlandei nu crede că Rusia va ataca NATO: „Nu are sens să pună la încercare cea mai puternică alianță militară”

Preşedintele Finlandei, Alexander Stubb, a declarat că nu crede că Rusia ar risca un atac împotriva unei ţări membre NATO şi că „nu ar avea niciun sens” să pună la încercare hotărârea alianţei, relatează Reuters.